12 bin TL'ye kadar telefon önerisi

Bütçe
Yeni asgari ücret (11500)
@Melih Yandanbakan Redmi 2 yıl sonra kamerası bozulan cihazlara sahip. Ayrıca MIUI yüzünden işkence çekebilirsiniz. Samsung'dan devam.

Usta bir de rahatsız edeceğim biraz da konu dışına girecek de telde beyaz ekran açtığında yukarıda belli belirsiz (biraz belli) yukarıdaki bildirim çubuğunun simgeleri görünüyor (saat batarya Wi-Fi simgesi) diyelim satmaya karar verdik sıkıntı çıkarır mı?

O cihazlar oyun için de alınmaz. 1 yıl sonra oyun oynanmayacak hale gelirler. Oyun için Poco bakılabilir.

İşte bir olumsuz yanı, AMOLED ekrana sahip olduğu için eğer ekranın değişmesi gerekirse epey maliyetli oluyor.

Öyle evet.
S20FE de ekran sorunu yaşanmaz gibi duruyor yeni çıkan telefonlar kadar parlaklığa çıkamıyor ve ısındığı zaman otomatik parlaklık kısıyor.Amoled yanığı oluşma ihtimali azalıyor

S20FE öneren arkadaşlar bataryanın uzun gitmesini istiyor konu sahibi :)
Arkadaşa S20FE nin batarya süresini söyledik gayet iyi dedi zaten kendine göre?

S20FE öneren arkadaşlar bataryanın uzun gitmesini istiyor konu sahibi :)
İşte bunu sorguluyorum kaç dakikadır, acaba ben mi yanlış biliyorum cihazın bataryası az gitmiyor muydu diye düşünüyorum. :D Evet Samsung kalitesi başka, OneUI ve kamera konusunda ama pil ve hızlı şarj tarafında maalesef geride olduğu bariz.

İşte bunu sorguluyorum kaç dakikadır, acaba ben mi yanlış biliyorum cihazın bataryası az gitmiyor muydu diye düşünüyorum. Evet Samsung kalitesi başka, OneUI ve kamera konusunda ama pil ve hızlı şarj konusunda maalesef geride olduğu bariz.
Haklısınız ama arkadaş S20FE nin ekran süresine onun için yeterli olduğunu söyledi zaten.

S20FE de ekran sorunu yaşanmaz gibi duruyor yeni çıkan telefonlar kadar parlaklığa çıkamıyor ve ısındığı zaman otomatik parlaklık kısıyor.Amoled yanığı oluşma ihtimali azalıyor

Arkadaşa S20FE nin batarya süresini söyledik gayet iyi dedi zaten kendine göre?
Hayır dostum s20fe batarya konusunda bariz geri kalmış bir telefon

@yus4ff maalesef AMOLED yanığı Super AMOLED'de olan bir durum yani yaşanabilir. Ama ben zaten kırarsa diye dedim.

Batarya konusuna gelirsek sürekli oyun oynamazsa günü çıkarır zannediyorum. Kötü değil o kadar abartmayın.
Usta bir de rahatsız edeceğim biraz da konu dışına girecek de telde beyaz ekran açtığında yukarıda belli belirsiz (biraz belli) yukarıdaki bildirim çubuğunun simgeleri görünüyor (saat batarya Wi-Fi simgesi) diyelim satmaya karar verdik sıkıntı çıkarır mı?
Bu sorunun neden oluştuğunu bilmiyorum. Bununla ilgili konu açar mısın?

S20FE de ekran sorunu yaşanmaz gibi duruyor yeni çıkan telefonlar kadar parlaklığa çıkamıyor ve ısındığı zaman otomatik parlaklık kısıyor. AMOLED yanığı oluşma ihtimali azalıyor.

Arkadaşa S20fenin batarya süresini söyledik gayet iyi dedi zaten kendine göre?

Bana yeter ya 6-7 saat usta 2 saat süreden çıkınca oh be diyeceğiz vallahi.
Ha bir de batarya şeyse M51 7000MAH görünüyor 730G de işlemciye sahip alan RAM zaten yeterli elbette ki her şey mAh değeri değil ama.

Geri
Yukarı