12 bin TL'ye kadar telefon önerisi

Bütçe
Yeni asgari ücret (11500)
Amacınız hep oyun değilse ısınma konusunda sorun yaşamazsınız.

Yok yok Note5 ile sürekli boştayken birer ikişer şarj gitmesinden bıktım, değiştireyim zorlayacak oyun dahi oynamam 😃 telefonda olanlar o kadar ağır değil zaten Redmi Note 8 Pro bile 60FPS sabit verir benim oynadıklarımda.

Amacınız hep oyun değilse ısınma konusunda sorun yaşamazsınız.

Usta yarın bir piyasa araştırması yapalım da şu Redmi telefonlar nasıldır önerir misin İstanbul'un yarısına hakim bir model çünkü 😃

Yok yok Note5 ile sürekli boştayken birer ikişer şarj gitmesinden bıktım, değiştireyim zorlayacak oyun dahi oynamam 😃 telefonda olanlar o kadar ağır değil zaten Redmi Note 8 Pro bile 60FPS sabit verir benim oynadıklarımda.

Usta yarın bir piyasa araştırması yapalım da şu Redmi telefonlar nasıldır önerir misin İstanbul'un yarısına hakim bir model çünkü 😃
Yazılım,arayüz falan olarak Samsungla yarışabilecek bir telefon değil bence.Ama oyun performansı olarak önerilen cihazlar.

@Melih Yandanbakan Redmi 2 yıl sonra kamerası bozulan cihazlara sahip. Ayrıca MIUI yüzünden işkence çekebilirsiniz. Samsung'dan devam.
Kesinlikle haklısınız hocam şuanki telefonum Galaxy A5 2014 model eminim arayüzü Redmiden daha kalitelidir.

O kadar sene Samsung kullanmışız bizi üzmemiş S20 de üzmez eminim.
Şaşırtıcı gelebilir ama batarya ve ekran değişimi için bir kere gitti sadece servise 😃
Doğrudur Samsung yazılımıyla kendini kanıtlamış bir telefon.Exynosdanda vazgeçip,Şarjıda 45W yapsa çok daha iyi olacak.

Yazılım, arayüz falan olarak Samsung'la yarışabilecek bir telefon değil bence. Ama oyun performansı olarak önerilen cihazlar.
O cihazlar oyun için de alınmaz. 1 yıl sonra oyun oynanmayacak hale gelirler. Oyun için Poco bakılabilir.
O kadar sene Samsung kullanmışız bizi üzmemiş S20 de üzmez eminim.
Şaşırtıcı gelebilir ama batarya ve ekran değişimi için bir kere gitti sadece servise 😃
İşte bir olumsuz yanı, AMOLED ekrana sahip olduğu için eğer ekranın değişmesi gerekirse epey maliyetli oluyor.
Kesinlikle haklısınız hocam şu anki telefonum Galaxy A5 2014 model eminim arayüzü Redmi'den daha kalitelidir.
Öyle evet.

S20FE öneren arkadaşlar bataryanın uzun gitmesini istiyor konu sahibi :)

Geri
Yukarı