12 bin TL'ye RTX 3050 sistem alınır mı?

Bütçe
12000
Attığın sistemin 3050'li içeren sistemden iyi olmadığının farkındasın değil mi? Boşa benim yoruma beğenmedim atma hahah.

Dalga mı geçiyorsun Arc A750 kıyaslandığı kart RX 7600 hatta 7600'ü çok rahat geçiyor.

A750 daha tam oturmamış 3050 de alınmaması gereken rezil bir kart biraz daha bütçe ekleyip RX 6600 sistem bakmanız en iyisi olur
Arc A750 güç kullanımında oturmamış bir kart onu da 1 2 ayarla 10-20 watt a düşürüyorsun performans olarak da rx 7600 ile yarışıyor alınır

A750 henüz oturmamış bir kart hatta bir çok kez bilinçli tüketici demo kart almaz diye bas bas bağırdım. Fakat o bütçe ile alınabilecek en iyi kartlı sistem maalesef o.
3050'yi hiç alma. Git 2.el bilgisayar topla daha iyi.

Bu arkadaşın önerisinin gayet mantıklı olduğunu düşünüyorum.

Not: Eğer güvendiğin bildiğin yer varsa ve bütçen en fazla 12k ise 2.el temiz bir sistem toplaman daha iyi olacaktır.
INTEL ekran kartı konusunda henüz öğrenci seviyesinde.
AMD kötü öğretmen.
NVIDIA iyi öğretmen.

A750 henüz oturmamış bir kart hatta birçok kez bilinçli tüketici demo kart almaz diye bas bas bağırdım. Fakat o bütçe ile alınabilecek en iyi kartlı sistem maalesef o.

not: Eğer güvendiğin bildiğin yer varsa ve bütçen en fazla 12K ise 2.el temiz bir sistem toplaman daha iyi olacaktır.
Intel ekran kartı konusunda henüz öğrenci seviyesinde.
AMD kötü öğretmen.
NVIDIA iyi öğretmen.

Tam oturmamış bir kart olsa da RX 6600/RTX 3060/RX 7600'ı testlerde yendiği oyunlar mevcut. Tam oturmamış hali bile neredeyse bu 3 karttan iyi performans sergileyebiliyor fakat bu da oyunundan oyununa değişiyor. 1080p için mükemmel bir kart ve sorunlar günden güne düzeliyor. Şu an alınabilir bir seviyede olduğunu düşünüyorum.

Biraz fiyat yükseltip, ya da indirimli sistem bakıp 3060 6600 seviyesinde veya intel arc almak yerine 3050 almak saçma geldi. 3050 bu zamanda artık güçsüz kalıyor

Çöp dediğin kart ben kullanıyorum 120 aşağı FPS almadığım bir tane oyun yok oynadığım oyunlar da grafik zorlayıcı oyunlar.
800-900p falan mi aciyon series s misali :D

A750 henüz oturmamış bir kart hatta bir çok kez bilinçli tüketici demo kart almaz diye bas bas bağırdım. Fakat o bütçe ile alınabilecek en iyi kartlı sistem maalesef o.

Not: Eğer güvendiğin bildiğin yer varsa ve bütçen en fazla 12k ise 2.el temiz bir sistem toplaman daha iyi olacaktır.
INTEL ekran kartı konusunda henüz öğrenci seviyesinde.
AMD kötü öğretmen.
NVIDIA iyi öğretmen.
AMD nasıl kötü öğretmen ? AMD'nin başarılı olduğu kartlarda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı