12 bin TL'ye telefon tavsiyesi

HEXON1

Hectopat
Yer
İstanbul/Esenler
Daha fazla  
iPhone 11 kullanıyordum satmak zorunda kaldım. Evet bütçem 10 12 Max. Günlük banka uygulamaları az buz sosyal medya ve YouTube videoları için kasma yapmayacak bir telefon arıyorum. 0 ya da 2.el olabilir. Link atın. Envai çeşit model var kafam karıştı. @BERWAR özellikle sizden yardım bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 11 kullanıyordum satmak zorunda kaldım. Evet bütçem 10 12 Max. Günlük banka uygulamaları az buz sosyal medya ve YouTube videoları için kasma yapmayacak bir telefon arıyorum. 0 ya da 2.el olabilir. Link atın. Envai çeşit model var kafam karıştı. @BERWAR özellikle sizden yardım bekliyorum.
Kamera için Samsung S20FE, güncellik için ise Samsung A34.

S20 FE, a34.

Oyun oynamıyorum hiç oynamadım telefonda. Kasması donması olmasın bankacılık uygulamalarında, sosyal medyada yeterli. Video izlerken hangisi daha tatmin edici acaba? Değerli yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim bu arada.

Geri
Yukarı