12 BTU klima önerisi

Bizde bir de baymak var, soğutma problemi yaşıyoruz ve su akıtıyor. Servis bekliyoruz.
Ben de zamanında su akıtma problemi yaşamıştım, servis geldi ve dışarı su atan hortuma biraz daha eğim verdi. Sorunum ortadan kalktı. Bir daha da sorun yaşamadım. Umarım probleminiz kısa sürede çözülür.

Bunların haricinde Mitsubishi önerebilirim. Benden daha yaşlı bir klimamız var, taşındık yine montajını taşındığımız yere yaptırdık hala problemsiz çalışıyor.

Ustam keşke markalar hep aynı kalitede olsa, ne isim yapan markalar bile kronik sorunlu mallar çıkartıyor model olarak öneri yapılırsa daha iyi olur.

Ben de zamanında su akıtma problemi yaşamıştım, servis geldi ve dışarı su atan hortuma biraz daha eğim verdi. Sorunum ortadan kalktı. Bir daha da sorun yaşamadım. Umarım probleminiz kısa sürede çözülür.
Umarım çözülür, bu aylarda birde klima konusunda çok yoğun oluyor servisler. Neredeyse 1 ay sonrasına randevu alabildik.

Ustam keşke markalar hep aynı kalitede olsa, ne isim yapan markalar bile kronik sorunlu mallar çıkartıyor model olarak öneri yapılırsa daha iyi olur.
Yeni bir tane daha taktırdık, Mitsubishi EF35. 12.000 BTU. Şuanlık hiçbir problem yok. Ama gerçekten gelecek servisin kaliteside çok önemli. Montajını ve kurulumunu özenerek yapmalılar.

LG'yi 1 hafta önce 14 Bin'e satın aldım kullanıyorum gayet memnunum elektrik tüketimi düşük soğutması çok iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı