12 GB Belleğe Sahip Gigabyte RTX 2060 Ortaya Çıktı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
kendisinin incelemesi var bakabilirsiniz.
8gb vram zorlanıyor ama yine de fps ler iyi. Biraz vram oc yapılır gibi geldi bana.

Şuan konumuzla alakası ne onu anlamadım ama AMD bazı teknolojilerde geride kalsa bile reflex her oyunda yok ve o kadarda gerekli değil. Hatasız derken neyi kastettin anlamadım ama AMD 6000 serisi ile sanırım sürücü probleminide çözmüş bir problem çıkmıyor. Rakipsiz lafı olmamış AMD daha az güç tüketiyor ve daha fazla performans veriyor ucuzlukta var RTX vb. gibi şeylere ihtiyaç duymuyor isen AMD çok daha iyi.
Konu da yazıyor?

12 gb mı? Sırf mining kartı gibi geldi bana...

6600 xt ile fh5 de herhangi bir vram problemi yaşadınız mı ultra da?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
kendisinin incelemesi var bakabilirsiniz.

Oyun hem VRAM hem RAM sömürüyor extreme grafiklerde. Ulta ve extreme ayarı bizzat test eden olduysa grafik farkını da rahatça hissedecektir. Next-gen oyunlarda 6 GB VRAM 1080P için giriş olacaktır 8 ve üzeri ise optimal. 2K oyunculuk isteniyorsa ve Ray Tracing de düşünülecekse 10 GB ve üzeri ideal olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı