12 Mbps Turkcell Superonline çok yavaş

Siz Superonline'den ayrılmak isterseniz taahhüt cezası var ama yukarıda anlattım paketler arası geçişte taahhüt sorunu yok demişti müşteri hizmetleri. Arayın sorun ne olacak sanki.

Yokmuş öğrendim. Hocam ayrılmak istediğimi filan demeyeceğim. Direk en hızlı ve en ucuz kampanyayı istiyoruz der babam olur biter.

Dostum o devir kapandı taahhüdün oldugunu görüyor boş tehditlere gelmiyorlar emin misiniz deyip onaylatıp fişinizii çekiyorlar ceza ödemekle uğraş sonra.
hocam ende zaten bağıra çağıra ya neyini ne ettiklerim çıkıcam zaten diyin demiyorumki laflarcasına sakince iyi yoksa başka operetörleri arayım falan diye anlatabildimmi

Hocam ende zaten bağıra çağıra ya neyini ne ettiklerim çıkacağım zaten deyin demiyorum ki laflarcasına sakince iyi yoksa başka operetörleri arayım falan diye anlatabildimmi.

Dostum seni anladım zaten mevzu arkadaş yeni taahhüt yaptırmış kolay kolay çıkamaz bunu müşteri hizmetlerindeki kişide farkında başka operatore geçiş yapsa bile geçiş yaptıgı operator cezanın belli kısmını ödüyor.

Dostum o devir kapandı taahhüdün oldugunu görüyor boş tehditlere gelmiyorlar emin misiniz deyip onaylatıp fişinizii çekiyorlar ceza ödemekle uğraş sonra.

Hocam bu kampanya hoşuma gitti 6 ay sonra 170 TL olması sıkıntı olabilir. 16 Mbps olan yok mudur?

Hocam bu kampanya hoşuma gitti 6 ay sonra 170 TL olması sıkıntı olabilir. 16 Mbps olan yok mudur?

Dostum bende o zaman araştırmıştım ama müşteri hizmetleri uzun süreli müşterileri oldugumuz için bize özel internetteki fiyatlardan kat kat uygun teklf vermişlerdi size net cevabı verecek olan müşteri hizmetleri diyeceginiz şey biz yeni taahhüt yaptırdık internetten memnun değiliz taahhüt sorunu yok ise yeni en uygun VDSL pakete geçiş yapmak istiyoruz bize uygun paketleri anlatır mısınız?

Yokmuş öğrendim. Hocam ayrılmak istediğimi filan demeyeceğim. Direk en hızlı ve en ucuz kampanyayı istiyoruz der babam olur biter.

VDSL geçiş yapmak istediğinizi ve uygun fiyatlı kampanyaları öğrenmek istediğinizi belirtin ayrıca şimdi aklıma geldi eğer Superonline'ın kendi altyapısını kullanıyorsanız o sorguladığınızdan farklı bir değer olabilir alabileceğiniz en yüksek hız.

Çoğu operatör artık ADSL paket sunmuyor veya sayfalarına koymuyor tekrar söylüyorum ancak müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

VDSL geçiş yapmak istediğinizi ve uygun fiyatlı kampanyaları öğrenmek istediğinizi belirtin ayrıca şimdi aklıma geldi eğer Superonline'ın kendi altyapısını kullanıyorsanız o sorguladığınızdan farklı bir değer olabilir alabileceğiniz en yüksek hız.

Birçok ISS'ler VDSL'de ADSL'de Türk Telekom'un alt yapısını kullanmakta o sorgulattıgınız yer bir nevi Türk Telekom alt yapısını test edip söylüyor bu arkadaş nere geçerse geçsin alabilecegi Max hız VDSL'de 60 küsur işte.

Çoğu operatör artık ADSL paket sunmuyor veya sayfalarına koymuyor tekrar söylüyorum ancak müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Turkcell Superonline alt yapısı mı kullanıyoruz bilmiyorum ama Turkcell Superonline'a ait modem kullanıyoruz.

Geri
Yukarı