12 .Nesil Intel'den beklentileriniz

5.nesil sıvı soğutucusuz bir işe yaramaması. 3600'ün çok ısınması FX anlamımı sizin için.
Dikkat edinde siz güncel devirden uzak olmayın.
Daha önce açtığın başlıkları gayet iyi bildiğim için hiç uğraşmaya gerek duymuyorum, neyse dediğin gibi olsun, sayfalarca yine fan boy kapışması çıkacak gerek yok =)

Kaç NM olduğu çok da önemli değil, fiyatları düzgün olsun yeter bana. Daha iyi işlemci çıkarır üst seviye kullanıcılar için seve seve Intel kullanırız.

11. Nesilden sonra Intel 4Nm'e kadar düşmesi lazım ki kalbimizi geri kazansın. 😄

Mantıklı 😀

Daha önce açtığın başlıkları gayet iyi bildiğim için hiç uğraşmaya gerek duymuyorum, neyse dediğin gibi olsun, sayfalarca yine fan boy kapışması çıkacak gerek yok =)

Kaç NM olduğu çok da önemli değil, fiyatları düzgün olsun yeter bana. Daha iyi işlemci çıkarır üst seviye kullanıcılar için seve seve Intel kullanırız.

Rica ediyorum siz konularıma gelmeyin . Lafı çeviremediğinizde sıkışıyorusnuz geçmişe bağlıyorsunuz. Hadi İşinize.

Intel'in işlmecilerinin %95'inde ısınma sorunu yok zaten onu AMD için deseniz daha doğru olmazmı. Bir tek 11900K rezildi.
Katılıyorum, 3600 örneğiniz de doğru. Stok soğutucu ile ısındığını bilmeyen yok. UV, CPB kapatma konularına çok şahit oldum.

Katılıyorum, 3600 örneğiniz de doğru. Stok soğutucu ile ısındığını bilmeyen yok. UV, CPB kapatma konularına çok şahit oldum.

Teşekkürler doğru bilgiye inandığınız için. Bırakın @Dreamwalker bu kullanıcı sıkıştığında aranacak yerler arıyor. Lafının arkasındada duramıyor.

11900K hariç 11.nesil fena değil.
3200 MHZ olayı beni çok mutlu etti açıkçası 11400F için. Ufak bir GHZ artışı da oldu. Orta bütçe de kesinlikle F/P olmaya en büyük aday yine.

Geri
Yukarı