12. nesil mobil işlemciler ve RTX 4000 serisi beklenmeli mi?

Bekleseniz bile fiyatları pahalı gelebilir malum dolar kuru belli olmaz.
@egeoz316 Hocam dediği gibi üst seviye almanız mantıklı olur bence.

Bekleseniz bile fiyatları pahalı gelebilir malum dolar kuru belli olmaz.
@egeoz316 Hocam dediği gibi üst seviye almanız mantıklı olur bence.
Üst duzey derken.
Valla aklimda abra a5 v18.1 var.
Ki onun icin bile bana daha 2k lazim.

Üst duzey derken.
Valla aklimda abra a5 v18.1 var.
Ki onun icin bile bana daha 2k lazim.
Vallaha hocam bütçeniz hangisi uygunsa onu alın malum eğer beklerseniz alamayabilirsin.
Dediğim gibi dolar kuru ve fiyatlar belli olmaz.

Vallaha hocam bütçeniz hangisi uygunsa onu alın malum eğer beklerseniz alamayabilirsin.
Dediğim gibi dolar kuru ve fiyatlar belli olmaz.
Tamam hocam.
Beklemem, elime para geçer gecmez alirim.
Artik para 12. Nesil de geçerse 12. Nesil...
11. Nesil de geçerse 11. Nesil...
Zaten RTX 4000 serisi mobil gelene kadar.......

Ekonomik belirsizlik de göz önünde bulundurulduğunda bence şu an tercihi 30 serisinden yana yapmak daha mantıklı. Zaten yüksek ihtimalle 40 serisine özel bir teknoloji getirmezler diye düşünüyorum 40 serisinde olan 30 serisindede var olur gibime geliyor tabii yeni özellikte getirebilirler ancak şu an için hem ekonomi hem de kafadankontak isimli arkadaşın da dediği gibi günü yaşamak daha mantıklı

Kullanım gerekliliğin varsa şimdi al bir tane laptop peyderpey bir yandan da para biriktir elindekini de satıp yenisini alırsın duruma göre

Çok da üst seviye ekran kartı almayacakmışsın zaten 3070 üstü gibi. 3050 için 4000 serisini beklemeye gerek yok bence.

Teknoloji durmak bilmez. 4xx çıkınca da 5xx çıkacak ardından. Bekleme işini gören donanımı al ve geç.

Ben 12. nesil kapıdayken 11. nesil GE76 aldım. Yurtdışı fiyatları aşırı yüksek olduğu için böyle yaptım ama, bu segmentteki laptoplar 3000 dolardan başlıyor. TR’ye girince neler olur artık bilmiyorum. Ne alacağına göre değişir yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…