12 Nisan saçmalığı ve bunu yapanlar

@Dümdüz ülkede beyin olsaydı zaten böyle bir şey olmazdı. Çok zor değil şu 3gr olan beyinleri kullanmak.

Hangi kaynakta nerede ve nasıl "Ulusal Tecavüz Günü" diye bir şey geçiyor akıl almaz derecede aklımı kurcalıyor.

Küfürlü yerleri kapadım siz tahmin ediyorsunuzdur ne olduğunu zaten.

Cidden bu kadar beyinsizin tek bir ülkede toplandığına inanasım gelmiyor.

Hocam ciddiye almayın. 12 Nisan olayı saçmalıktan ibarettir. Birkaç troll bunu hoplattı büyüdü gitti. O mizah yapanlarda ben Z kuşağıyım her şeyi biliyorum moruk diyenler.

Uluslararası tecavüz günü nedir ya? O günde kanunların kalktığını falan mı sanıyorlar? Yazık..

Hocam ciddiye almayın. 12 Nisan olayı saçmalıktan ibarettir. Birkaç troll bunu hoplattı büyüdü gitti. O mizah yapanlarda ben Z kuşağıyım her şeyi biliyorum moruk diyenler.
Ciddiye almamak o kadar kolay olsa keşke. Bunlar büyüyünce zararlı eylem yapmaya da başlayacak. İçimizdeki düşmanlar.

Ciddiye almayın değil. Bunlar büyüyünce eylem yapmaya da başlayacak. İçimizdeki düşmanlar.

Hocam bu tip insanlar sosyal medya dışında varlık gösteremeyen insanlardır. Bir arkadaşımız doğru demiş. Gerçek hayatta miyavlayacak insanlar sosyal medyada aslan kesilir. Bunlar eylem yapamaz.

Olay: İstanbul sözleşmesi kalktı biber gazı yapın vs diyenlere karşı alay için denmişti mübalağa gibi, sonra olay çığırından çıktı.

Hocam bu tip insanlar sosyal medya dışında varlık gösteremeyen insanlardır. Bir arkadaşımız doğru demiş. Gerçek hayatta miyavlayacak insanlar sosyal medyada aslan kesilir. Bunlar eylem yapamaz.
Sosyal medya da hayatın bir parçası artık. Orayı da temizlemek lazım bence. Oraya da el atılmalı, orası da ciddiye alınmalı.

Bu insanlarla aynı cinsiyeti paylaştığım için utanıyorum. Bildiğiniz mizah ayağına meşrulaştırmaya çalışıyorlar.

Sosyal medya da hayatın bir parçası artık. Orayı da temizlemek lazım bence. Oraya da el atılmalı, orası da ciddiye alınmalı.

Hocam sosyal medya yasası var şu an çıkmadı. Ama çıkmasından rahatsız olanlar var. Çünkü o yasa çıkarsa cumhurbaşkanı dahil kimse kimseye hakaret dahi edemeyecek duruma düşecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…