12 Pro Max Baseus şarj kablosu ile daha hızlı şarj oluyor fakat hızlı azalıyor

Liberte Sergen

Kilopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Baseus şarj ve kablo almıştım, eskiden replika vardı. Eski şarjım dakikada 1 şarj ediyordu fakat bu şarj dakikada 3-4 dolduruyor, bazen 5 oluyor.

Bu zarar verir mi? 20W adaptör, 20W kablo fakat garibime gitti. Cihaz 12 Pro Max, şarjı da eskisinden daha hızlı bitiyor (17.0 güncellemesi ile alakalıdır belki)

Arka planda uygumala yenile falan açıktı, kapattım belki işe yarar.

15.08'de 10'du
15.09'da 15 oldu
15.15 şu an şarj 25.

Son düzenleme:
17'ye güncelledikten sonra 2 gün çok hızlı gitti şarj sonra telefonu kapatıp açtım şarj süresi normale döndü.

Bende aynı şarj cihazı ve kablosunu kullanıyorum onunla alakalı değil durum.

17'ye güncelledikten sonra 2 gün çok hızlı gitti şarj sonra telefonu kapatıp açtım şarj süresi normale döndü.

Bende aynı şarj cihazı ve kablosunu kullanıyorum onunla alakalı değil durum.

Bu kadar hızlı şarj etmesi normal mi peki? Hızlı değildir belki bilmiyorum fakat eskisine göre çok hızlı.

10 dakikada %22 şarj etti fakat ilk 1 dakikada %5 etti.

Bu kadar hızlı şarj etmesi normal mi peki? Hızlı değildir belki bilmiyorum fakat eskisine göre çok hızlı.

10 dakikada %22 şarj etti fakat ilk 1 dakikada %5 etti.

Replika kullanıyordum yazmışsın. Replika 20W yazıyordu belki ama 20W şarj eetmiyordu bu nedenle gerçek 20W sana çok hızlı gelmiştir.

Replika kullanıyordum yazmışsın. Replika 20W yazıyordu belki ama 20W şarj eetmiyordu bu nedenle gerçek 20W sana çok hızlı gelmiştir.

Anladım hocam, telefonu aç kapa yapayım şimdi o zaman.

Hocam bende metni seslendir vardı, şarja takınca. Şu an o çalışmıyor sanırım taktım ama herhalde aç kapa yaptığımdandır.

Geri
Yukarı