12 Senelik Sistem Oyun Kaldırmıyor

İşletim sistemini Win 7 yap. Şuan 7 8 yıllık bir bilgisayardan yazıyorum ve Win 10 kurmak gibi bir hataya düştüm. Rahat rahat kaldırdığı oyunları artık oynayamıyorum. Türlü türlü ayarlar yaptım banamısın demiyor. Ofiste ki evde ki tüm bilgisayarları Win 10 yapacaktım ama vazgeçtim. Yeni topladığım sistem de dahil olmak üzere hepsi Windows 7 olacak. Yaşasın ''Windows 7 Kardeşliği'' 😄

Arkadaşlar bilgisayarı 12 sene önce falan toplamıştım, 1000 TL civarı tuttu. Şu an oyun kaldırmıyor. AMD işlemci sürümü AMD driverini kaldırmıs, Win 10 32 bit. Çözüm falan yok mu?

2 GB RAM ise Windows 7 Starter kur 2 GB RAM dan daha fazla RAM in varsa Windows 7 Home Basic kur tüm driverleri kur , İşlemci ve Ekran kartının ayarlarını yap yüksek performans için iyi olur

Üzgünüm ancak "ömürlük" adıyla satılan hiç bir bilgisayar gerçekten ömürlük değil. Sistem parçaları gerçekten eskidikçe performanslarını da kaybediyorlar. Her ne kadar kabullenmek zor olsa da bu bir gerçek :D Yaklaşık 8 senelik sistemimde günden güne bunu daha iyi anlıyorum. Geçen seneki aldığım performans ile bu seneki performansı arasında dağlar kadar fark var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı