12. sınıf için çalışma programı nasıl yapılır?

@damndaniel, hocam ben hep gerçekçi konuşurum. Ancak AYT, TYT'ye göre kat kat daha zordur, AYT'de bilginiz yoksa yapamazsınız. Kaldı ki istediğiniz sıralama da fena olmayan bir sıralama, gene çalışın. Çalışmayın demiyorum ancak ikinci seneye kalma riskiniz de var, haberiniz olsun.

@damndaniel, hocam ben hep gerçekçi konuşurum. Ancak AYT, TYT'ye göre kat kat daha zordur, AYT'de bilginiz yoksa yapamazsınız. Kaldı ki istediğiniz sıralama da fena olmayan bir sıralama, gene çalışın. Çalışmayın demiyorum ancak ikinci seneye kalma riskiniz de var, haberiniz olsun.

Bence matematik hariç geri kalanını çok kolay yapabileceğimi düşünüyorum. Sonuçta geri kalan dersler sözel. Şu an hiçbir şey bilmeden bile 2 3 yanlış tek çıkarıyorum.

TYT, AYT'den daha zor olabiliyor diyenler de çok var hocam. Yani kat kat daha zor demek göz korkutmak gibi olmuş.

Geri
Yukarı