12. sınıf YKS çalışma programı önerisi

Netleri düzeltmeye çalışacağım, umarım iyi sonuçlar çıkarabilirim.

Bu arada yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Sen önce o Messi'dir szymanskidir onların peşini bırak güzelce çalış bahane üretme ne çalışacağım diye de fazla düşünme elinde ne varsa otur çalış bu işlerle fazla uğraşırsan işin içinden çıkamazsın.

300k diyor arkadaş yukarıda. Ve 40k için bile 110 fazla.
Tercihlere mühendislik yazabilmek için 300k ya girmek zorundasınız diyor arkadaş. 300k ya bilgisayar mühendisliği nerede var? Bilmiyorum ne zaman girdiniz veya ne kadar hakimsiniz konuya ancak ilk 50k ya girebilmek için 80 küsür tyt 60 küsur ayt yapılması gerekiyor.

Tercihlere mühendislik yazabilmek için 300k ya girmek zorundasınız diyor arkadaş. 300k ya bilgisayar mühendisliği nerede var? Bilmiyorum ne zaman girdiniz veya ne kadar hakimsiniz konuya ancak ilk 50k ya girebilmek için 80 küsür tyt 60 küsur ayt yapılması gerekiyor.
Ben de zaten aynı düşüncedeyim. Sadece 300k için fikir belirttim "300k'ya girebilirsin" demedim. Tabii ki 80 küsür net gerekiyor 40-50k için. fakat 110 tyt neti 40k'ya değil 10-15k'ya tekabül ediyor ve aralarındaki fark azımsanacak kadar değil.

Ben de zaten aynı düşüncedeyim. Sadece 300k için fikir belirttim "300k'ya girebilirsin" demedim. Tabii ki 80 küsür net gerekiyor 40-50k için. fakat 110 tyt neti 40k'ya değil 10-15k'ya tekabül ediyor ve aralarındaki fark azımsanacak kadar değil.
80 ile 110tyt neti arasında öyle çok bir fark yok. 120tyt yapıp ayt yapmasan yine giremezsin 30-40k ya.

Geri
Yukarı