12. sınıf kaynak önerisi

mMichaelMYERS

Hectopat
Yer
Haddonfield, Illinois
Arkadaşlar henüz 11. sınıfım seneye dershaneye gidip zaman kaybetmek yerine ailemle konuştum ve test kitabı aldırmaya karar verdim. Sizden ricam 12. sınıfta çözmelik TYT ve AYT için her dersten en az 3 kaynak (soru bankası) önermeniz. Sayısalcıyım, hedefim ilk 30 bine girmek.

Bence dershaneye gitmelisin. Çünkü artık açık liseye geçiş de yok sadece test kitabıyla zor olur.

Bence dershaneye gitmelisin. Çünkü artık açık liseye geçiş de yok sadece test kitabıyla zor olur.

Okuldan 16'da geliyorum dershaneye gitsem eve anca 20'de gelirim soru çözmek için çok az zamanım kalıyor. Dershane bana ne katabilir? Onlarda konu anlatıyor okuldakilerde sonuç olarak. Okulda konuyu anlasam evde de soru çözerim diye düşündüm.

Okuldan 16'da geliyorum dershaneye gitsem eve anca 20'de gelirim soru çözmek için çok az zamanım kalıyor. Dershane bana ne katabilir? Onlarda konu anlatıyor okuldakilerde sonuç olarak. Okulda konuyu anlasam evde de soru çözerim diye düşündüm.

Okulunuz iyi mi? Yani 420 puan üstü falan alıyorsa dediğin mantıklı ama düz 70 80le alan bir mahalle okuluysa dershane gerekli olur.

Geri
Yukarı