Çözüldü 12. sınıf seçmeli matematik sorumlu ders midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Barış Turan

Hectopat
Meslek lisesinde bilişim bölümünde okuyorum. 12. sınıfım. Seçmeli matematik dersimiz var. Kalırsam sorumlu oluyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten meslek lisesine gidiyorsunuz hocalar seçmeli derslerden geçirmek için elinden geleni yapar ayrıca kalsanız bile bir sorun olmaz yani kafaya takmayın.

Hayır, adı üstünde seçmeli ders. Herhangi bir sorumluluğu yok :)

Merhaba ben şu an 12. sınıf bilişim okuyorum meslek lisesi seçmeli temel matematik 2 ders sınavdan kaldım diğer derslerim çok iyi edabiyat ortalamam 78 genel ortalamam 72,34 ben mezun olur muyum diploma alır mıyım lütfen bana yardım edin içim rahatlansın, çok canımı sıktı bu ders bir de seçmeli matematikden proje aldım acaba diploma alır mıyım?

Güncelleme: Evet dersten kaldım sorumlu ders değilmiş geçtim normal.
Merhaba diplomanı direkt aldın demi, bende senle aynı durumdayım şuan bana yardım edin

Merhaba ben şu an 12. sınıf bilişim okuyorum meslek lisesi seçmeli temel matematik 2 ders sınavdan kaldım diğer derslerim çok iyi edabiyat ortalamam 78 genel ortalamam 72,34 ben mezun olur muyum diploma alır mıyım lütfen bana yardım edin içim rahatlansın, çok canımı sıktı bu ders bir de seçmeli matematikden proje aldım acaba diploma alır mıyım?

Merhaba diplomanı direkt aldın demi, bende senle aynı durumdayım şuan bana yardım edin
evet aldım

Geri
Yukarı