12. sınıfa giden biri şu an açık eğitime geçebilir mi?

Enoli1

Hectopat
Daha fazla  
Açığa geçmem için halk eğitim merkezine gitmem gerekiyor. Arkadaşım yazın başlarında kendisi de açığa geçmek için gitmişti fakat ona Eylül'de gelmesini söylemişlerdi ve ben de bu yüzden gitmemiştim. Fakat internette nereye bakarsam bakayım en son 23 Haziran'da geçilebildiği yazıyor. Lise 4'e gidiyorum açığa geçebilir miyim şu an?

Arkadaşım okul müdürüyle konuşup açığa 1.5 hafta içerisinde rahatlıkla geçmişti 12. sınıfın 2.döneminde daha senin okullar başlamadı açıldığında rahatlıkla geçersin.

Şu an değil belirli tarihleri var hem 2.dönemde hem de 1.dönemin başlarında o tarih aralığında geçişinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.
anlamadım hangi tarih aralığında kolaylıkla geçiş yaparım?

Arkadaşım okul müdürüyle konuşup açığa 1.5 hafta içerisinde rahatlıkla geçmişti 12. sınıfın 2.döneminde daha senin okullar başlamadı açıldığında rahatlıkla geçersin.
2. dönemin neresinde oldu bu başlamadan önce mi başlangıcında mı ?

Son düzenleme:
Anlamadım hangi tarih aralığında kolaylıkla geçiş yaparım?

2. dönemin neresinde oldu bu başlamadan önce mi başlangıcında mı?

Hocam şöyle belirli tarihler oluyor sonra kapanıyor bunlar genelde 1.donemin başlarında ve 2.donemin başlarında oluyorlar bu sene ne zaman olacak bilmiyorum ama gene öyle bir şey yapılır haberlerde açıklanır zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı