12. sınıflara devamsızlık affı gelir mi?

ffn7a14

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba 12. sınıfım ve dershaneye gidiyorum dershanemde seri denemelere baslanacak 1 ay boyunca sabah saatlerinde fakat benim devamsizligim 5 gun kaldi devamsizlik affı gelir mi? Bu denemeler gercekten cok önemli ciddi net artisi yaşanıyor denemelere gitmemek aklimin ucundan bile gecmiyor ne yapmalıyım?

Daha önce hiç böyle bir şey görmedim ama hocalarınla bir konuş istersen. Müdür yardımcısı beni severdi ve yaklaşık 60 gün devamsızlık sildirdiğim olmuştu. Ancak şuan nasıldır bilmem, yıllar öncesinden bahsediyorum.

Merhaba 12. sınıfım ve dershaneye gidiyorum dershanemde seri denemelere baslanacak 1 ay boyunca sabah saatlerinde fakat benim devamsizligim 5 gun kaldi devamsizlik affı gelir mi? Bu denemeler gercekten cok önemli ciddi net artisi yaşanıyor denemelere gitmemek aklimin ucundan bile gecmiyor ne yapmalıyım?
Yapıcak bir şey yok, bazı okullar nisandan sonra yoklama almıyor 12 ler için bazıları ise (benimki gibi) TYT den 1 gün önce bile gelmezsen yok yazılırsın diyor okul idaresine bağlı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı