12. sınıflarda devamsızlık sınırı kalktı mı?

Ldn9118a

Hectopat
Artık 12.sınıflarda devamsızlık sınırının kalktığı ve devamsızlıktan kalınmayacağı haberini gördüm. Aslında açığa geçmeyi düşünüyordum ama bu haberi duyunca açığa geçip geçmeme konusunda kararsız kaldım. Böyle olunca sadece önemli derslerin olduğu günler okula gitsem hatta sadece matematik ve fizik gibi önemli derslere girip çıksam olur mu diye düşünüyorum. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

O açıklamayı sadece geçen sene için yaptılar. Bu sene ne olur bilemeyiz ama riske atmayın. Kendi öz disiplininize güveniyorsanız açığa geçin. Diğer türlü gitmekte fayda var. Ola ki sınıfta kalırsanız sıkıntı.

O açıklamayı sadece geçen sene için yaptılar. Bu sene ne olur bilemeyiz ama riske atmayın. Kendi öz disiplininize güveniyorsanız açığa geçin. Diğer türlü gitmekte fayda var. Ola ki sınıfta kalırsanız sıkıntı.
Bilmiyorum ama devamsızlıkla ilgili bir sıkıntınız olmasın hepinizi mezun edeceğiz açıklamasını yapmış.

Nasıl yani? Bu senenin sonunda açıklanmadı mı? Devamsızlıktan kalınmıyorsa abartılı düzeyde devamsızlık yapacağım, sadece önemli günlerde veya belirli dersler için giderim.

Geri
Yukarı