12. sınıfta açık öğretime geçmek mantıklı mı?

Meslek lisesi okuyorsanız ve okuldaki sosyal hayatı pek takmıyor/sevmiyorsanız geçilir. Ama bunun etkeni çok olur, hocalara soru sormanızda gerekebilir sürekli veya okulun kurslarına katılabilirsiniz gibi gibi.

Meslek lisesi okuyorsanız ve okuldaki sosyal hayatı pek takmıyor/sevmiyorsanız geçilir. Ama bunun etkeni çok olur, hocalara soru sormanızda gerekebilir sürekli veya okulun kurslarına katılabilirsiniz gibi gibi.

Anadolu lisesindeyim dershaneye de gidiyorum okul ve dershane zor oluyor aşırı yorgun düşüyorum.

YKS'ye gireceğim hedefim var diyorsanız geçin saatlerce okulda vakit harcamak yerine sınava çalışırsınız.

Evet kendimce hedefim var dershane ve okul çok yoruyor.

Anadolu lisesindeyim dershaneye de gidiyorum okul ve dershane zor oluyor aşırı yorgun düşüyorum.

Evet kendimce hedefim var dershane ve okul çok yoruyor.

Okula gitmez isen okul saatlerinde ders çalışma düzenini ayarlarsın kendine vakit ayırırsın. Son sene cidden boş bir sene 12.sınıf sınavsız olsa sadece YKS hazırlık için olsa daha iyi olurdu.

Halihazırda dershaneye gidiyorsan geçilir, üzerinden yük kalktığı için sınava daha iyi odaklanırsın.

Okula gitmez isen okul saatlerinde ders çalışma düzenini ayarlarsın kendine vakit ayırırsın. Son sene cidden boş bir sene 12.sınıf sınavsız olsa sadece YKS hazırlık için olsa daha iyi olurdu.

Bende öyle düşünüyorum kararım bu şekilde olacak büyük ihtimalle, açık öğretime geçmek için son tarih 7 Ekim diyorlar doğru mu bu?

Yeni konular

Geri
Yukarı