12. sınıfta ders çalışmak için cihaz önerisi

iPad parasına çok kaliteli bir sürü test kitabı alabilir. Tablet büyük ihtimalle dikkatini dağıtacak ve ekran olduğu için uzun süre odaklanamayacak. İnternettedki bedava test kitapları da zaten belli bir kalitye ve sayıyı geçmiyor. iPad parasının yarısına bile bir sürü çok kaliteli test kitabı alabilir. iPad dikkatini istemedende olsa dağıtacaktır.
Haklısın. Dikkati çabuk dağılan insanlar için kötü bir seçenek ama iPad ile üniversite sınavına hazırlanan yakın çevremde insanlar var. Burada söylenmesi doğru mu bilmiyorum ama Telegram gruplarında her çeşit kitap mevcut. İnanamayacağın kadar E-kitap vardı.

Haklısın. Dikkati çabuk dağılan insanlar için kötü bir seçenek ama iPad ile üniversite sınavına hazırlanan yakın çevremde insanlar var. Burada söylenmesi doğru mu bilmiyorum ama Telegram gruplarında her çeşit kitap mevcut. İnanamayacağın kadar E-kitap vardı.

Vallahi eğer kitaplar o şekilde varsa evet kullanılabilir. Sınavdan sonrada üniversitede kullanır.

12. sınıf için bir şey almayın hatta mümkün olduğunca teknolojiden uzaklaşın. Dikkatinizi dağıtacak büyük bir unsur. Üniversitede ise mühendislik veya mimarlık okumayacaksanız iPad Pro + Apple Pencil + klavyeli kılıf fazlasıyla işinizi görecektir.

Vallahi eğer kitaplar o şekilde varsa evet kullanılabilir. Sınavdan sonrada üniversitede kullanır.
Bu senenin Mart ayındaki tatilde Üniversite sınavına iPad ile hazırlanan arkadaşım vardı. Onlarla mangala gitmiştik. Geyik dönsün diye sormuştum kitaplara ne kadar verdin diye o da 200 civerı demişti hepimiz şaşırmıştık. O günü akşamı iPad'i üzerinden hepsini göstermişti. Hiç birimiz bilmiyorduk iPad ile böyle kaynaklara ulaşabileceğimizi.

Başlık ve içerik kafamı karıştrıdı üniversite için mi yoksa 12. sınıf için mi?
Hem 12 hem üniversite.

Muhtemelen 2004 doğumlu bir genç nasıl bilgisayar kullanmayı bilmiyor olabilir?

2006lıyım 11e geçeceğim diğer yıl ve sonrasının hazırlığı için.

12. sınıf için bir şey almayın hatta mümkün olduğunca teknolojiden uzaklaşın. Dikkatinizi dağıtacak büyük bir unsur. Üniversitede ise mühendislik veya mimarlık okumayacaksanız iPad Pro + Apple Pencil + klavyeli kılıf fazlasıyla işinizi görecektir.
İlk tercihlerim eczacılık sonrası mühendislik ve hukuk olması yönünde düşünüyorum.

Son düzenleme:
Hem 12 hem üniversite.

2006LIYIm 11e geçeceğim diğer yıl ve sonrasının hazırlığı için.

İlk tercihlerim eczacılık sonrası mühendislik ve hukuk olması yönünde düşünüyorum.

2006'lı da olsan teknoloji devrinde doğmuş bir çocuksun demek istediğim köy de falan mı doğdun?

Ya da ailen kısıtlayıcı ve eğitimsiz miydi?

2006'lı da olsan teknoloji devrinde doğmuş bir çocuksun demek istediğim köy de falan mı doğdun?

Ya da ailen kısıtlayıcı ve eğitimsiz miydi?

Hayır Mersin'de doğdum ama zaten ben 5.sınıfa gelene kadar eve internet bağlatmadılar zaten PC'ye bakmadım bile kullanmıyordum hiç bilgisayara hevesim olmadı ha 4.sınıfta iPad mini 1 aldılar ardından laptop aldılar ama internet yok faydasız sonrada iOS sürümü nedeniyle uygulama indiremedim sonra kuzenimin 2 yıl önce falan iPad 7.nesili vardı laptop ile değiş tokuş yaptım değiş tokuş yaptım ailem kısıtlayıcı sayılabilir telefon yasağım var gizli gizli bakıyorum hem telefona hem tablete elimden bunları aldılar.

Hayır Mersin'de doğdum ama zaten ben 5.sınıfa gelene kadar eve internet bağlatmadılar zaten PC'ye bakmadım bile kullanmıyordum hiç bilgisayara hevesim olmadı ha 4.sınıfta iPad mini 1 aldılar ardından laptop aldılar ama internet yok faydasız sonrada iOS sürümü nedeniyle uygulama indiremedim sonra kuzenimin 2 yıl önce falan iPad 7.nesili vardı laptop ile değiş tokuş yaptım değiş tokuş yaptım ailem kısıtlayıcı sayılabilir telefon yasağım var gizli gizli bakıyorum hem telefona hem tablete elimden bunları aldılar.
Böyle aileler yüzünden sudan çıkmış balık gibi oluyor bazı çocuklar.

Yeni konular

Geri
Yukarı