12. sınıfta dershaneye gitmeli miyim?

Sabır

Hectopat
Arkadaşlar bu sene 11.sınıfım ve dershaneye gidiyorum. Dershaneden çok verim alamıyorum okuldan sonra dershane beni çok yoruyor yaz tatilinde TYT'yi bitirip 12 de ise evde AYT'ye çalışmayı düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım? Siz ne yaptınız? Görüşlerinizi çok merak ediyorum teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu sene 11.sınıfım ve dershaneye gidiyorum. Dershaneden çok verim alamıyorum okuldan sonra dershane beni çok yoruyor yaz tatilinde TYT'yi bitirip 12 de ise evde AYT'ye çalışmayı düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım? Siz ne yaptınız? Görüşlerinizi çok merak ediyorum teşekkür ederim.

Tavsiye etmem. Ben 12'yim ve dershane tam bir vakit kaybıdır. Dershaneye gitmek yerine okuldan gelip YouTube üzerinden daha çok verim alabilirsiniz üstelik ücretsiz. Eğer sadece denemeye girebilme imkanınız varsa sadece dershanede denemelere girmenizi tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dershanenin denemesine kayıt olabilirsiniz, üstteki arkadaşın dediği gibi de sadece zaman kaybıdan ibarettir. Ek olarak dershaneye bağlı olarak gitmek bana pek mantıklı gelmiyor. Basit konunun üzerinde bile çok çok uzun duruyorlar.

Durum nedir?

Geri
Yukarı