Çözüldü 12. sınıfta devamsızlıktan kalma var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Leowhans

Hectopat
Makaleler
3
2021 vs diye aratinca karsima cikmadi. Her yil olan bir şey mi? Oluyorsa kac yıldır oluyor?
Bana sanki pandemiden dolayi bu karar alindi gibi geliyor kisa sureli ancak sinifta her yil oldugunu söylüyorlar. Bilgisi olan var mi?

Çözüm
Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "12. sınıf öğrencilerimizi devamsızlıktan bırakmayacağız" dedi.

Ayni gune ait haber. Gecen yila ozgu af ciktigi ve bu yil ne olacaginin belli olmadığını yazmislar. Sanirim kalkmamis.
Devamsızlıktan kalma var hocam. Bildiğim kadarıyla özürlü 20 özürsüz 10 olmak üzere toplam 30 gün devamsızlık hakkınız var. 12. sınıflar için devamsızlıktan kalma kaldırılmış.

Devamsızlıktan kalma var hocam. Bildiğim kadarıyla özürlü 20 özürsüz 10 olmak üzere toplam 30 gün devamsızlık hakkınız var. Ama kalkabilir hiç belli olmaz, af getireceğiz falan diyorlar.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "12. sınıf öğrencilerimizi devamsızlıktan bırakmayacağız" dedi.

Şunu bi’ araştirayim. Ben bu cevap gecen seneye ait diye biliyordum.

Ayni gune ait haber. Gecen yila ozgu af ciktigi ve bu yil ne olacaginin belli olmadığını yazmislar. Sanirim kalkmamis.

Çözüm

Geri
Yukarı