12. sınıfta Hangi dershaneye gitmeliyim?

Kendi düzenimi kurmayi, sadece denemeler için dershaneye gitmek istiyorum da. Kaç defa aileme anlattım, anlamıyorlar. Açık Lise için bile zar zor ikna ettim. Dershane kötü çıkarsa pişman olacaklarından eminim ama olmayınca olmuyor.
Hocam sadece deneme için ise fazla pahalı olur. Dershane ile anlaşırsanız tek denemeler üzerinden fiyat geçerlerse iyidir. Ayrıca pek de gerçekçi ortam bekleme benim dershanede gözetmen bile tutmuyorlar kimi ses yapıyor kimi kağıt atıyor kimi bağırıyor ben de Allah belanızı versin deyip çıkıyorum. Gerçekçi bir deneme sınavı yapabileceğin bir dershane ise sadece denemeler üzerinden anlaşırsınız bazıları yapabiliyorlar böyle. İkna mevzusu da size kalmış ben zamanında ikna edemedim.

Bazı arkadaşlar sadece denemeye girmek için anlasın demiş ama bazı dershanelerin denemeleri kaliteli olmuyor. Eski nesil sorular olabiliyor ki bu da pek faydalı değil. Sadece deneme için düşünüyorsanız buna dikkat edin.

Hocam sadece deneme için ise fazla pahalı olur. Dershane ile anlaşırsanız tek denemeler üzerinden fiyat geçerlerse iyidir. Ayrıca pek de gerçekçi ortam bekleme benim dershanede gözetmen bile tutmuyorlar kimi ses yapıyor kimi kağıt atıyor kimi bağırıyor ben de Allah belanızı versin deyip çıkıyorum. Gerçekçi bir deneme sınavı yapabileceğin bir dershane ise sadece denemeler üzerinden anlaşırsınız bazıları yapabiliyorlar böyle. İkna mevzusu da size kalmış ben zamanında ikna edemedim.
Yok, sadece denemeler için para ödeyecektim.

Bütün dershaneler kötü ama sen sınavda iyi net yapıp güzel bir sınıfa düşersen hangi derhane olursa olsun seninle ilgilenirler ve arkadaşlarında başarılı olursa sınıf seni ileriye çeker. Onun dışında 20 tane sınıf olursa ve sen 15.sınıfa falan düşersen kimse seni umursamaz. O yüzden dershanenin yapacağı denemede iyi sonuç elde etmeye bak.

Bazı dershaneler bina olarak çok kötü, derslikleri geniş ve temiz olan dershaneleri iyi araştırmak sana düşüyor.

Geri
Yukarı