12 sınıfta sağlık raporu alınırsa stajdan muaf olunur mu?

Deli1Yürek

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, tersanede marangoz atölyesinde çalışıyorum daha doğrusu staj görüyorum. Toza karşı alerjim var alerjik astım ( kronik) raporu alırsam muaf olur muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
hocalarım 1 defa yer değiştirdim zaten 2'cide sıkıntı çıkarırlarmı ? yapılan meslek pis bir iş çünkü
Muaflığı aklından çıkar, sağlık olduğu için değiştirirler. Peki bölümün buysa ileride nasıl bu mesleği yapacaksın.

Muaflığı aklından çıkar, sağlık olduğu için değiştirirler. Peki bölümün buysa ileride nasıl bu mesleği yapacaksın.
Aslında doğru soru bu. Siz daha önce okula hangi meslek ile başladınız ve neden sonradan bu mesleği seçtiniz ? Bundan sonra ne yapacaksınız ?

yapmıyacağım hocam gemi yapı yat inşa ( marangoz ) olarak geçiyor parasıda iyi ama asıl işi görünce anlıyorsun herşeyi ünide bilgiseyar mühendisliği okuyacağım hedefim bu

Yapmayacağım hocam gemi yapı yat inşa ( marangoz ) olarak geçiyor parasıda iyi ama asıl işi görünce anlıyorsun her şeyi üniversite de bilgisayar mühendisliği okuyacağım hedefim bu

O zaman okulla ve iş yeriyle konuş işi değiştirsinler. Raporunu götürmeyi unutma. Hedefin buysa neden lisede bilgisayar okumadın?

Geri
Yukarı