12 volt 4 amper monitör adaptörü nereden bulunur?

Monitörün eski değilse modelini falan da söyler misin?

Onun dışında kesin 12 volt 4 amper ise internet adaptör dolu

Monitörünün girişi ne tip onu da söyle (fotoğraf yükleyebilirsin). Sonra yanlış bağlanırsa sorun olabilir
Bu attıklarım barrel jack ve şerit LED'ler için, 12volt 4 amper veriyorlar ama istenilen voltajı ne kadar stabil sağlıyordur bilemem (örnek olarak yük altında 11 volta düşebilir belli olmaz)

Monitörünün girişi ne tip onu da söyle (fotoğraf yükleyebilirsin). Sonra yanlış bağlanırsa sorun olabilir
Bu attıklarım barrel jack ve şerit LED'ler için, 12volt 4 amper veriyorlar ama istenilen voltajı ne kadar stabil sağlıyordur bilemem (örnek olarak yük altında 11 volta düşebilir belli olmaz)

Önerdiğin bir marka varmı?

12 Volt 3 Amper adoptör çaliştirirmi?

Son düzenleme:
12 Volt 3 Amper adaptör çalıştırır mı?

Sanmıyorum, önerdiğim 12v 4amper adaptörlerden de emin değilim zaten, ucuz şerit LED'ler için yapılmışlar.

Monitörünün girişi ne tip onu da söyle

Bu arada monitörünün güç girişini internette bulamadım. Sana önerim müşteri servisini arayıp onlardan yeni adaptör istemen olur

Elinde orijinal adaptörün üstündeki bilgiler olsaydı daha iyi çalışcak uyumlu bir adaptör belki bulabilirdik.

müşteri servisi eğer yardım edemezse kalan en garanti ve önerebileceğim yol aynı monitöre sahip başka birinden adaptörün üstündeki bilgilerin resmini istemek olur (bu forumda aynı monitöre sahip birileri illa vardır)

Sanmıyorum, önerdiğim 12v 4amper adaptörlerden de emin değilim zaten, ucuz şerit LED'ler için yapılmışlar.

Bu arada monitörünün güç girişini internette bulamadım. Sana önerim müşteri servisini arayıp onlardan yeni adaptör istemen olur

Elinde orijinal adaptörün üstündeki bilgiler olsaydı daha iyi çalışcak uyumlu bir adaptör belki bulabilirdik.

Müşteri servisi eğer yardım edemezse kalan en garanti ve önerebileceğim yol aynı monitöre sahip başka birinden adaptörün üstündeki bilgilerin resmini istemek olur (bu forumda aynı monitöre sahip birileri illa vardır)

Eve gidince adaptör bilgilerini atarim.

müşteri servisi eğer yardım edemezse kalan en garanti ve önerebileceğim yol aynı monitöre sahip başka birinden adaptörün üstündeki bilgilerin resmini istemek olur (bu forumda aynı monitöre sahip birileri illa vardır)

Dosya Ekleri

• IMG_20240524_184440_089.jpg
    IMG_20240524_184440_089.jpg
    118,4 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:
Tamam dümdüz barrel jack çıkışmış neyse emin olmuş oldum

Adaptör eline ulaştıktan sonra senin elinde olan adaptörle aynı simgeye sahip olduğuna emin ol

1716586720236.png

Yeni konular

Geri
Yukarı