12 yaşında 1.40 boyunda olmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selam, 12 yaşındayım, ve boyum 1.40. çok kısayım spor yapıyorum işe yaramıyor 3 2 haftadır yaptım. Uzamadı. Çok sıkıldım kısa olmaktan yani sevdiğim kızı geçeyim onunla dalga geçeyim yeter. Benimle çok dalga geçti, biraz taktik verin ne olur?
Anne ve babanın boyu kaç?

Selam, 12 yaşındayım, ve boyum 1.40. çok kısayım spor yapıyorum işe yaramıyor 3 2 haftadır yaptım. Uzamadı. Çok sıkıldım kısa olmaktan yani sevdiğim kızı geçeyim onunla dalga geçeyim yeter. Benimle çok dalga geçti, biraz taktik verin ne olur?

Biz nereden bilelim arkadaşım genetiğinde böyle varmış demek. Ailenden uzun birisi varsa baban veya annen uzunsa uzun olabilme ihtimalin var kısaysa yüksek ihtimalle kısa olursun.

Reis ben her gün basketbol potasına değmeye çalış. Kolunu en uzatabileceğin şekilde potanın filesine değmeye çalış bunu her gün dene.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı