Çözüldü 12 yaşında İş Bankası'ndan velisiz kart çıkarılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

berat13917

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. 12 yaşında İş Bankası'ndan velim olmadan ilk imza kartı çıkarmak istiyorum kabul ederler mi veya velimin İş Bankası kartı olmadan çıkarabilir miyiz?

Çözüm
Peki hocam bir şey daha sormak istiyorum annemin Finansbank ve Garanti BBVA hariç tüm bankalara borcu var iş bankasıda dahil o yüzden şu an kullandığı hiçbir kart yok bana açtırabilir mi?
Annenizin borcu sizi ilgilendirmiyor evet açılabiliyor.
Reşit olmadan kart çıkartabilmenin tek yolu ebeveynini vekil göstermen. Başka türlü kart çıkartman mümkün değil. Ön ödemeli kartlara bakabilirsiniz...

Reşit olmadan kart çıkartabilmenin tek yolu ebeveynini vekil göstermen. Başka türlü kart çıkartman mümkün değil. Ön ödemeli kartlara bakabilirsiniz.

Merhaba. 12 yaşında İş Bankası'ndan velim olmadan ilk imza kartı çıkarmak istiyorum kabul ederler mi veya velimin İş Bankası kartı olmadan çıkarabilir miyiz?

Peki hocam bir şey daha sormak istiyorum annemin Finansbank ve Garanti BBVA hariç tüm bankalara borcu var iş bankasıda dahil o yüzden şu an kullandığı hiçbir kart yok bana açtırabilir mi?

Geri
Yukarı