12 yaşında sevgili olunur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Barış Dinç

Hectopat
Yer
BAYRAKLI
Daha fazla  
Evet, yaşım 12 fakat bekleyin. Yazının sonunda bana hak vereceksiniz.

Biliyorum ki çoğu kişi zeka yaşımın 12'den yüksek olduğunu söylüyor ve ben bile sürekli zeka yaşımın 16-17 olduğunu düşünüyorum. Yaşıtlarım sürekli küfretmeler, TikTok'a yönelmeler, saçma sapan davranışlar sergiliyorlar.

Benim bir fikrim var. Mahalleye yeni taşınan bir kız var. Güzel mi güzel. Zeki mi zeki. Önceden de bir kız aklıma düşmüştü böyle. Amacım öpüşmek sonra ayrılmak vs. değil. Biliyorsunuz ülkemizde kadınlar çok fazla rahat değil. Biliyorsunuz cinayetler, şiddetler. Ben bu kızın bu tarz biriyle birlikte olmasını istemiyorum. Çünkü bu kız ileride kendini koruyamaz gibi geliyor.

Sizce bu amaçla sevgili olmak veya arkadaş olmak saçma mı?
Herkes dalga geçiyor, sizce haksız mıyım?

Hayır, hayır, hayır.

Olunmaz, hayatınızın en güzel anlarını saçma sapan sevgili, pardon, "evcilik" oyunları ile geçirmeyin, üzülürsünüz.

Biliyorum ki çoğu kişi zeka yaşımın 12'den yüksek olduğunu söylüyor ve ben bile sürekli zeka yaşımın 16-17 olduğunu düşünüyorum.

Siz fazla olgun veya üstün zekalı değilsiniz, bahsettiğiniz kişiler anormal, alt kapasitede insanlar.

Evet, yaşım 12 fakat bekleyin. Yazının sonunda bana hak vereceksiniz.

Biliyorum ki çoğu kişi zeka yaşımın 12'den yüksek olduğunu söylüyor ve ben bile sürekli zeka yaşımın 16-17 olduğunu düşünüyorum. Yaşıtlarım sürekli küfretmeler, TikTok'a yönelmeler, saçma sapan davranışlar sergiliyorlar.

Benim bir fikrim var. Mahalleye yeni taşınan bir kız var. Güzel mi güzel. Zeki mi zeki. Önceden de bir kız aklıma düşmüştü böyle. Amacım öpüşmek sonra ayrılmak vs. değil. Biliyorsunuz ülkemizde kadınlar çok fazla rahat değil. Biliyorsunuz cinayetler, şiddetler. Ben bu kızın bu tarz biriyle birlikte olmasını istemiyorum. Çünkü bu kız ileride kendini koruyamaz gibi geliyor.

Sizce bu amaçla sevgili olmak veya arkadaş olmak saçma mı?
Herkes dalga geçiyor, sizce haksız mıyım?

Başlık biraz garip geldi, ama sevgili olmak değil de arkadaş olmak saçma değildir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı