12 yaşında YouTuber olmak

Ailen yardım ederse para kazanma kısmını yapabilirsin ama kendi başına parayı çekemezsin bir süre sonra YouTube kimlik onayı ister eğer kimliğini gösterirsen hesabın kapanır başkasının kimliğini gösterirsen kabul etmez ve bir süre sonra adsence hesabın kapanır para alamazsın bu durumları ben yaşadım günlerimi verdiğim YouTube kanalımdan şu an bir TL bile alamıyorum.

12 yaşındayım ve YouTuber olmak istiyorum.

Hevesim var kanalım 193 abone eski videoları sildim. 2.000 izlenme var. Eski videolar edit ile ilgiliydi şimdi nasıl montaj programları kullanılır gibi videolar çekeceğim.

Mikrofon: Boya M1 Pro.
Wabcam ve kamera: Samsung A30(telefon)

Bütçe: Yok ama 2 ay sonra 300 TL olabilir.

Herkes bana velet diye hitap etmekte ama onların kanallarına baktığımdı onlar 7 8 yaşında.

Hangi oyun vs çekeceksin bilgisayarın var mı?

Pc var. Orta seviyenin 1 üstü. Montaj uygulamaları nasıl kullanılır diye videolar çekceğim. Bunlara intro yapımı vesari dahil.
İnternetlerde yüksek yükleme hızı yok ki. Pes

Olabilirsin, bir sakınca yok. Yalnız kanal ayarları yapman gerekir. Para kazanmayı vs. aktif ettin mi?

Kanlım budur.
Kanalım budur.
Hocam yapın kursağınızda kalmasın, belki de başarılı olursunuz kim bilir.
Kanalım budur.
Genellikle sonu hüsranla bitiyor ama sana kalmış denemek için yapabilirsin.

Kanalım budur.

Son düzenleme:
12 yaşındayım ve YouTuber olmak istiyorum.

Hevesim var kanalım 193 abone eski videoları sildim. 2.000 izlenme var. Eski videolar edit ile ilgiliydi şimdi nasıl montaj programları kullanılır gibi videolar çekeceğim.

Mikrofon: Boya M1 Pro.
Wabcam ve kamera: Samsung A30(telefon)

Bütçe: Yok ama 2 ay sonra 300 TL olabilir.

Herkes bana velet diye hitap etmekte ama onların kanallarına baktığımdı onlar 7 8 yaşında.
Youtuber olmak o kadar kolay bir iş değil. Şuan senin piyasada gördüğün youtuberler kim bilir kaç kanal açtı kim bilir kaç video yaptıda ondan sonra tanındı. Bence bu işleri bırak normalce derslerine çalış.

Yeni konular

Geri
Yukarı