12 yaşındaki biri GTA 5 oynayabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet günümüzün ailelerini görebiliyoruz hayvan yetiştirir gibi çocuk yetiştiriyorlar şımartmak yerine 2 tokat vurup yere yapıştırcan amele sümüğü gibi bak bakalım böyle konuşabiliyor mu birdaha.

Dostum şizofrenlik var gördüğüm kadarıyla burada insanlar sana tavsiye veriyor niye böyle cevaplar veriyorsun? GTA 5 +18 sınırlamalı bir, sence buna kaç kişi bakıyor?

Yok Allah herkesi sağlığı ile sınamasın öyle hastalığım yok çevrem böyleydi küçükken Burak oyunda buna en büyük sebeblerden.

Habersiz alırsan dayak yersin 12 yaşımdan daha küçükken çok fazla kanlı şey görüp vahşetten korkmadığım için bu tür oyunlar benim için hiç psikolojik etki yaratmadı, vahşetten korkmuyorsan oyna ama habersiz alırsan yersin dayağı.

Dostum şizofrenlik var gördüğüm kadarıyla burada insanlar sana tavsiye veriyor niye böyle cevaplar veriyorsun? GTA 5 +18 sınırlamalı bir, sence buna kaç kişi bakıyor?

Siz beni güldürdünüz Allah'da sizi güldürsün bunu diyen abiler ablalar benim yaşımda iken eksi nesil internet Cafe'lerde hiç Vice City veya sa oynamamış gibi diyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı