12 yaşındaki biri GTA 5 oynayabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Asker polis toplanmış dans ediyorlar ayıp ayıp bardaki shotgun silahı olan abla unutulur mu..
Balkonumsu yerde olan kıyafet...

@Yigitbx05 Sıkıntı olmaz. Etkilenmezsiniz. Ayakkabı olan yere gitmeyin yeter, aileniz odayı basarsa sıkıntı çıkar çünkü.

Ben yine de ailenizden habersiz oyunu almanızı önermiyorum. Ama ben sizin aileniz değilim, isterseniz yapabilirsiniz.

Benim annemde babamda GTA 5 oynadığımı biliyor babamın haberi var babam dert etmez böyle ufak şeyleri annem çakmazsa konuyu sıkıntı yok ama babam yine annemi ikna eder.
Kimin izin verdiğinin bir önemi yok ben senin için iyi olmadığını kanaatinde olduğumu söylüyorum. Yoksa ailen kızar vs demiyorum. Dediğim gibi bilinç gerkçekten ilginç bir şey bu tarz bir oyuna maruz kalmamalısın. Subliminal mesajlara girmiyorum dahi. Minecraft oyna o oyunun nesi eksik, portal2 oyna vs vs yani...
Arkadaşlar psikoloji bozulmaz yaa diyerek bozulmamazlık yapmıyor, siz daha farkında dahi olmadan size bir çok şey normal gelmeye başlıyor. Bence biraz daha bekleyebilirsin bu oyun için. Bazı değerlere sahip olmak için bunlara daha geç maruz kalmak (bence) daha doğru.

Benim babam duysa küfür kızar ama babası ilgilenmiyor demekki.
Ya ergenliğe girmişsin/girmemişsin "lan" diyorsun ayıp.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı