12 yıl boyunca CS 1.6 oynamak

He he he, demek benimle yarışabileceğini sanıyorsun ha? Hazırlan... Star Wars Battlefront, metro 2033 (orijinal olan), last night, jaws unleashed, halayf serisi, Team Fortress 2, Unturned, Battlefield 2-3, brutal Doom, Minecraft, CoD Modern Warfare 1-2, Doom 3, Payday the heist. Ama ekran kartın yok mu? Benim bilgisayarım 2008'den kalma, hem de laptop ekran kartın yoksa yani... Bilemiyorum.

Hocam dediğiniz oyunları ekran kartına gerek yok. Ben hepsini bu sistemle oynadım. Bir de o haylaf değil.

Knk bence 2000 TL biriktir 2. El gtx 780 ve ona uygun bir işlemci al
Nerede oturuyorsun senin için bir 2.el işlemci bulabiliriz
Yada paran varsa 2.el bir ps3 al kırdır onu içine oyun yükle

Kanka bence 2000 TL biriktir 2. el GTX 780 ve ona uygun bir işlemci al.
Nerede oturuyorsun senin için bir 2.el işlemci bulabiliriz.
Yada paran varsa 2.el bir PS3 al kırdır onu içine oyun yükle.

Hocam zaten 600 TL'ye Urfa'da i7 3. nesil, çok iyi bir monitör, klavye, mouse, 12 GB RAM 2000MHz ve GTX 750 Ti. Hocam bu arkadaşımın babasının topladığı bir sistem. Baya da ucuz. Her oyunu da açıyor. Bende o kadar para var ama kitaplar için. Bende 600 TL oyunlardan kazanıp onu alacağım.
Sistemde 500 GB HDD var. Benim bu bilgisayarın 120 GB SSD'yi taksam tam dır.

x3440 işlemci ve destekleyen bir anakart alıp gtx560 gibi ekran kartı ile birçok oyunu rahatlıkla oynarsın. ben csgo oynuyorum 150 fps.tam bir f/p sistemdir.
işlemci anakart ram 1000 tl civarında.

Hocam aslında haklısınız lakin örnek vereyim şu anda bilgisayarımda 6 aydır CS 1.6 var. Ve 5 yıldır kesintisiz oynuyorum. Ama 12 yıl önce'den beri farklı oyunlara da yöneliyordum. Şu an sadece CS 1.6 oynuyorum.

Hocam bizimki çok kötü ama denerim.

Hocam ben GTA VC çok severim 7 yıl sıkılmadan oynadım. GTA SA'da aynı şekilde 5 defa bitirdim. RP konusunda deneyeceğim.

Deniceğim.

Farklı bir oyun, bunu da biraz inceleyip alırım.

Zaten çoğu oyuna da deneyeceğim dedim. Hepsine oynamıyorum veya oynadım demedim.

Yarış oyunu seviyorsan FlatOut2 tavsiye ederim. Bir de Steam'de ücretsiz CS2D diye oyun var topluluk sunucusu falan var ona da bak derim.
Hocam Minecraft konusunda Pvp'de SonOyuncu'da aylık da 1.'dim. Ve 2012'den beri oynuyorum. Ama bıraktım.
nickname neydi

Son düzenleme:
Hocam zaten 600 TL'ye Urfa'da i7 3. nesil, çok iyi bir monitör, klavye, mouse, 12 GB RAM 2000MHz ve GTX 750 Ti. Hocam bu arkadaşımın babasının topladığı bir sistem. Baya da ucuz. Her oyunu da açıyor. Bende o kadar para var ama kitaplar için. Bende 600 TL oyunlardan kazanıp onu alacağım.
Sistemde 500 GB HDD var. Benim bu bilgisayarın 120 GB SSD'yi taksam tam dır.
Knk şuan elindeki pc'den iyi bence kaçırmadan al

Yeni konular

Geri
Yukarı