12 yıllık laptopun monitörü 2. monitör olarak kullanılabilir mi?

SLAYER15

Hectopat
Aynı anda hem GTA 5 hem de hafif bir oyun açabiliyorum yanında. Veya CS:GO'nun yanında. Veya Discord. 12 yıllık bir laptop var evde. Laptopun bileşenleri: i5 650, GTX 420M, 3 GB RAM, 1 adet 500 GB HDD, 1 adet 300 GB HDD. Kalan bileşenleri bilmiyorum. Windows 7 yüklüydü laptopta Windows 10 yükledim. Monitör olsaydı sormazdım. Ancak laptopta bileşenler, monitör vs. birleşik olduğu için 2. monitör olarak kullanılabilir mi laptopun monitörü? Monitörü 1366.768 ve 59 Hz. Veya kendi bileşenlerini kullanırsa Discord gibi uygulamaları kaldırabilir mi? Yardımcı olan herkese teşekkürler. (Şu an bir HDMI kablom yok. Deneyemeyeceğim için soruyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı anda hem GTA 5 hem de hafif bir oyun açabiliyorum yanında. Veya CS: Go'nun yanında. Veya Discord. 12 yıllık bir laptop var evde. Laptopun bileşenleri: i5 650, GTX 420M, 3 GB RAM, 1 adet 500 GB HDD, 1 adet 300 GB HDD. Kalan bileşenleri bilmiyorum. Windows 7 yüklüydü laptopta Windows 10 yükledim. Monitör olsaydı sormazdım. Ancak laptopta bileşenler, monitör vs. birleşik olduğu için 2. monitör olarak kullanılabilir mi laptopun monitörü? Monitörü 1366.768 ve 59 Hz. Veya kendi bileşenlerini kullanırsa Discord gibi uygulamaları kaldırabilir mi? Yardımcı olan herkese teşekkürler. (Şu an bir HDMI kablom yok. Deneyemeyeceğim için soruyorum)

Hayır kullanamazsın.

Laptop'lar sadece görüntü çıkışına sahiptir. Görüntü girişi olmadığı için pratikte imkansız. Ancak bunun için bazı dönüştürücüler var. O dönüştürücüler yardımıyla girişte sağlanabiliyor. Ancak zahmetli bir iş. Şöyle bir şeye ihtiyacınız var;
F4SC678HA4MGA7S.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı