120.000 - 135.000 TL arası araba tavsiyesi

Umut Özgan

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. 2008 Kia Cerato 1.6 dizel 115 HP arabamı severek kullanmaktayım fakat araba 225.000 km civarına geldi. Bana hala hazır hiçbir sıkıntı çıkartmadı. Yağını suyunu koyup 2000 km yola çıktım, dağ, bayır, tepe, yayla gezdim fakat kilometresi beni korkutuyor artık. Daha üst model ve düşük kilometreli bir araba almak istiyorum. Tercihim hala dizelden yana. Öneri ve tercihlerinizi bekliyorum. (Arabamı satıp üstüne para koyacağım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. 2008 Kia Cerato 1.6 dizel 115 HP arabamı severek kullanmaktayım fakat araba 225.000 km civarına geldi. Bana hala hazır hiçbir sıkıntı çıkartmadı. Yağını suyunu koyup 2000 km yola çıktım, dağ, bayır, tepe, yayla gezdim fakat kilometresi beni korkutuyor artık. Daha üst model ve düşük kilometreli bir araba almak istiyorum. Tercihim hala dizelden yana. Öneri ve tercihlerinizi bekliyorum. (Arabamı satıp üstüne para koyacağım.)

Ford Focus veya Mondeo güzel olur. Sıkıntı çıkarmazlar. Bu fiyata güzel bulabilirsiniz. Bence Egea’nın boş paketlerini almaktansa bu araçların eski ama Full paketlerini almak mantıklı olacaktır.

2014-2015 Ford Focus önerebilirim. Mondeo alabilir iseniz çok güzel araçtır fakat yakıt olarak benzinli motorlar üzebilir, ve temiz bir mondeo için en azından bi 150bin ayırmanız gerekebilir.

2016-2017 model 50.000-60.000Km'de Egea olabilir.
Astra Sedan veya Fluence'de olabilir fakat onların kilometreleri bu fiyat bandında Egea'dan yüksek olacaktır.

Aracı bu arkadaşa 125.000'e sattık. Biraz daha kar koyup satıyor şu an. Tek bir kazası bile bulunmuyor. Boyasız değişeniz bir araç 9 yıl kadar kullandık ilk sahibiydik olduğu gibi olana koymuş arkadaş da hocam sorunsuz bir şekilde de sattık.

Yeni konular

Geri
Yukarı