120.000 TL Sıfır Araç Önerisi

Executive Eco Civic kullaniyorum. Yakit kullanimi olarak cok iyi. LPG'ye gecme suresi sonradan takmalara gire cok cok hizli ve LPG gostergelerinin panelde olmasi bir arti. Ankarada yasiyorsaniz Efe Plazadan bir fiyat alin. Hurda indirimi falan ayarlayabiliyorlar.

Sifir Volvo diyen arkadaslari Volvo kataloguna bakmaya davet ediyorum. En son 6 ay once bakmislar sanirim.

Ikinci el D segment almaktansa Civic tavsiyemdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Renault Talisman'da iyi bir seçenek olmaz mı? Zaten İnsignia ile benzer model gibi. Gerçi Talismana da sıkıntılı diyorlardı diye hatırlıyorum direksiyon, vites yüzünden.
Motor, performans yakıt kullanımı olarak önde Talisman. Kullanışlılık açısından Insignia daha iyi bana göre. Sıfırları bayağı yüksek fiyatta. 2. el bakacaksa, bakabilir.
Sifir Volva diyen arkadaslari volvo kataloguna bakmaya davet ediyorum. En son 6 ay once bakmislar sanirim.
1- Marka isimleri yazılırken küçük harfle başlanmaz.
2- İndirimde demedim. Ara sıra güzel promosyonlara giriyorlar dedim. Sen de önceki sayfaya dönüp mesajı tekrar oku.

Honda Civic sedanlarda mühendislik hatası mevcut. Araba ile 120KM hızı geçtiği zaman kaportası bükülüyor. İsterseniz biraz daha bekleyin Toyota 25-29 aralık arasında son kalan arabaları ucuz satıyor. 25.12.2017 tarihinde Toyota Corolla Sedan otomatik vitesi 100.000TL gibi bir fiyata denk getirdik.
2018 Civic’de kasa göçme sorunu düzeltildi.

Executive Eco Civic kullaniyorum. Yakit kullanimi olarak cok iyi. Lpg ye gecme suresi sonradan takmalara gire cok cok hizli ve lpg gostergelerinin panelde olmasi bir arti. Ankarada yasiyorsaniz Efe Plazadan bir fiyat alin. Hurda indirimi falan ayarlayabiliyorlar.
Sifir volva diyen arkadaslari volvo kataloguna bakmaya davet ediyorum. En son 6 ay once bakmislar sanirim.
Ikinci el d segment almaktansa civic tavsiyemdir.
Kesinlikle katiliyorum. Passat, Superb gibi Araclar Zaten Sifira butcemi asiyor. Bir sorum olacak. Göçük problemi yasadiniz mi arabada?

Motor, performans yakıt kullanımı olarak önde Talisman. Kullanışlılık açısından Insignia daha iyi bana göre. Sıfırları bayağı yüksek fiyatta. 2. el bakacaksa, bakabilir.

1- Marka isimleri yazılırken küçük harfle başlanmaz.
2- İndirimde demedim. Ara sıra güzel promosyonlara giriyorlar dedim. Sen de önceki sayfaya dönüp mesajı tekrar oku.
1- Yazım hatalarımı sizin yerinize adminlerin uyarmasını tercih ederim.
2- Ocak sonrasi donemin ne olacagi belli degilken promosyon beklemek hic akıl karı olmaz.
Kesinlikle katiliyorum. Passat, Superb gibi Araclar Zaten Sifira butcemi asiyor. Bir sorum olacak. Göçük problemi yasadiniz mi arabada?
Araba daha 2000km de bu konuda bilgi vermem dogru olmaz. Ama arastirip alirken 2018 modellerde bu sorunu yasayana cok nadir rastladim.

Honda Civic alacaksan 2018 altı alma. 2016-2017 modellerinde kronik sorunlar var. Kısa bir araştırmayla bir sürü sorun yaşayan kişileri görebilirsin.
Zaten 2018 Civic için konusuyorum. Sifira daha iyi bir araç bulabilir miyim?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı