160.000 TL sıfır araç önerisi

Yener Mesut

Kilopat
Daha fazla  
Aradığımız kriterler:
1) Yarı otomatik veya otomatik.
2) Minimum C segmenti.
3) Tercihi sedan veya suv.

Bunların dışında çok veya az yakması, yakıt türü çok önemli değil ve 2. planda. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aradığımız kriterler:
1) Yarı otomatik veya otomatik.
2) Minimum C segmenti.
3) Tercihi sedan veya suv.

Bunların dışında çok veya az yakması, yakıt türü çok önemli değil ve 2. planda. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.
Makyajlı kasa 2017-2018 Corollalara bakabilirsiniz.
Veya D segment olan Avensislere bakabilirsiniz,hem Corolladan daha iyi bir araba ve fiyatlarıda corolla civarında.Ama Avensis'in otomatiği yok.Olmazsa başka sıfır marka model araç tercih edilebilir.Benim dediğim kasalarin sıfırı yok.

Makyajlı kasa 2017-2018 Corollalara bakabilirsiniz.
Veya D segment olan Avensislere bakabilirsiniz,hem Corolladan daha iyi bir araba ve fiyatlarıda corolla civarında.Ama Avensis'in otomatiği yok.Olmazsa başka sıfır marka model araç tercih edilebilir.Benim dediğim kasalarin sıfırı yok.

2020 Toyota Corolla otomatik boş 160.000 TL. Ama gerçekten boş paket. Deri direksiyon bile yok.
Fakat başka seçenekte yok gibi.

2. el konusunda da babam 2. ele olumlu bakmıyor.

Hyundai Elantra: 1.6 MPI 6 İleri Otomatik Style Plus (Benzinli) - 168.790 TL (Baz değil bir üstü donanımda, pazarlıkla daha iner)

Toyota'nın Dream paketi de var, otomatiği biraz pazarlıkla o düzeye gelir sanırım. Eğer bulunduğun şehirde resmi bayisi varsa Mazda 3 Sedan boş paket düşünülebilir ama onda otomatik vites var mı emin değilim. Az sayıda araç getirildiği için donanım konusunda fazla seçenek sunacaklarını sanmıyorum.

Bunlar dışında Fiat ve Dacia'dan bir öneride bulunmuyorum, fiyat konusunda sıkışılırsa başvurulacak ilk 2 marka bunlar çünkü. Fiat Egea ya da Dacia Duster/Lodgy o fiyatlarda kalıyor.

Hiç düşünmeden Mazda 3 1.5 Reflex 6 ileri otomatik vitesli modelini tercih ederdim. Fiyatı 178 TL civarı ancak mutlaka indirim yaparlar. Fiat, Renault gibi markalara düşmektense Japon farkını yaşayın. Ülkede Mazda, Suzuki gibi markalar pek tutmasa da oldukça kalitelidir bu markalar.

3-4 ay öncesine kadar Octavia internet sitesinde 170 bin TL gibi fiyat yazıyordu ancak ellerinde kalmamış herhalde, artık sitede görünmüyor. Belki az km yapmış ikinci el bakabilirsiniz.

3-4 ay öncesine kadar Octavia internet sitesinde 170 bin TL gibi fiyat yazıyordu ancak ellerinde kalmamış herhalde, artık sitede görünmüyor. Belki az km yapmış ikinci el bakabilirsiniz.
Hocam 2. eller sıfırdan daha pahalı şu an maalesef. Bütçeyi artırıp Corolla Dream/Flame ya da Civic Elegance düşünmeye başladık.

Yeni konular

Geri
Yukarı