120 GB SSD mi 500 GB HDD mi?

Oyunlar çok büyük boyutlu olduğundan dolayı 500 daha eklemek istedim ama SSD alacağım galiba.

Hızı gördükten sonra unutursun oyunları falan :)

İlk etapta 2-3 oyun indirirsin, sana işletim sisteminden kalacak alan büyük ihtimal 90-100 GB arası olacak. Sonradan HDD ekleyince indirirsin hepsini.

Hızı gördükten sonra unutursun oyunları falan :)

İlk etapta 2-3 oyun indirirsin, sana işletim sisteminden kalacak alan büyük ihtimal 90-100 GB arası olacak. Sonradan HDD ekleyince indirirsin hepsini.

SSD önceden kullandım zaten
Ama HDD ile arasında uçurum olmasa da ben hız seviyorum o yüzden SSD alacağım hangi SSD'leri önerirsiniz.

SSD vardı aslında Patriot Burst ama 3 ayda bozuldu Amazon sağ olsun geri aldı hemen Allah'tan.
Eğer oyunlar için fazla depolamaya ihtiyacın varsa HDD gerekir bende 500 GB SSD+ 2TB HDD var oyunlarda pek bir fark yaşamıyorum ve 2 TB'İN 1.5 TB dolu. Yani ihtiyacınız fazla depolamaysa en maliyetsizi HDD, fakat riskli biraz. Aynı depolama SSD'de bir servet. Ancak Windows kurulumu kesinlikle SSD olmalı.

Ama HDD ile arasında uçurum olmasa da ben hız seviyorum o yüzden SSD alacağım hangi SSD'leri önerirsiniz.

Yeni konu açman daha doğru, bütçeni de belirtmeyi unutma konu açarken. Kafadan bir öneri ile Patriot Burst diyebilirim.

Geri
Yukarı