120 gb ssd min sadece 80 gb ı ayrılmış

DesertEagle

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba yeniden 120 gb kinston ssd aldım ve asus servisine yolladım işletim sistemini kurmaları için fakat geri geldiğinde 120 gb ın sadece 80 gb kullanılabilir olarak geldi vede c ye sag klikle ozellikler diyip araclardan en iyi duruma getir secenegine bastıgımda 3 adet disk cıkıyor biri os c diski diğer ikisi ise recovery ve restore adlı diskler acaba bu 2 diski o 80 gb a nasıl eklerim sanırım asus 120 gb ın 40 gb gibi br rakamını restore ve recoverye vermiş ben bunları c diskimle birleştirmek istiyorum cunku cok kısıtlı bir alan 80 gb yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tesekkurler arkadaşlar.

Ayrılmış disk bölümlerini silerek birleştirebilirsin. Silmeden birleştirme yapılamacayacağı için recovery bölümlerinin ya kalıplarını alıp saklayacaksın ya da tamamen gözden çıkarıp sileceksin.

Ayrılmış disk gozukmuyor yalnız ve silinmiyorda nasıl yapabilirim? Bir program var mı bunun için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarın markalı bir laptop olduğunu varsayıyorum, bilgi vermemişsin. Asus kurtarma bölümünün kopyalanması için bir aracı vardı onunla istersen recovery bölümünün yedeğini alıp saklayabilirsin. Arkadaşlarından veya herhangi bir yerden windows8.1 format cd'si temin ederek kurulumda laptopun altındaki windows 8 lisans şifresini girip orjinal şekilde kurulum yapabilirsin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı