120 GB SSD önerisi

Bütçe
200

Neueste

Centipat
Daha fazla  
Dostlar 200 TL bütçem var ve kendime 120 GB'lık bir SSD almak istiyorum. Beni üzmeyecek bir SSD önerir misiniz?

Hocam 120 GB alıyorsanız hiç almayın fena sıkıntı çekersiniz uyarıyorum ben o hataya düştüm siz düşmeyin ya üstüne ekleyin 256, GB alın ya da elinizdekiyle yetinin tabii durumu çok kötü değilse.

Dostlar 200 TL bütçem var ve kendime 120 GB'lık bir SSD almak istiyorum. Beni üzmeyecek bir SSD önerir misiniz?
Patriot Burst alabilirsiniz, yalniz 120 GB onermiyorum. Aldiginiza degmez pisman olursunuz. Bence biraz daha sabredip 256 veya 512 GB alin. Tabii siz bilirsiniz. Eger daha yuksek depolama alirsaniz yine Patriot Burst alabilirsiniz.

Hocam 120 GB alıyorsanız hiç almayın fena sıkıntı çekersiniz uyarıyorum ben o hataya düştüm siz düşmeyin ya üstüne ekleyin 256, GB alın ya da elinizdekiyle yetinin tabii durumu çok kötü değilse.

Hocam aslında HDD olarak yeten bir depolama alanım var. Sadece açış süresi daha hızlı olsun diye almak istiyorum. Ama eğer durum çok kötüyse bekleyedebilirim.

Hocam aslında HDD olarak yeten bir depolama alanım var. Sadece açış süresi daha hızlı olsun diye almak istiyorum. Ama eğer durum çok kötüyse bekleyedebilirim.
Zaten windows kurunca 30 40 gb gider diye düşünüyorum. Chrome vs kurunca yarısından fazlası dolar bence. Az daha koyup 240 almak daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı