120 GB SSD önerisi

slmysf

Centipat
Daha fazla  
Dostlar merhaba.

Acaba alınan SSD'nin kasaya uymaması gibi bir olay yaşanabilir mi? Anakart desteğinin yetersiz gelmesi vs. vs. gibi? (Aşağıdaki anakarta sahibim. Ona göre cevap verirseniz sevinirim.)

• G31M-ES2l anakart.
  • Güç kaynağımın fotoğrafı aşağıda. (300W)

Ayrıca 120 GB SSD önerisi yapabilir, linkini bırakırsanız da çok güzel olur. Hangi SSD daha iyidir, artıları eksileri konusunda dikkat etmem gerektiğini bildiğim tek şey okuma ve yazma hızı şu anda maalesef.

Son olaraksa bana bu iki SSD'den hangisini tercih etmem gerektiğini söylerseniz sevinirim. Ayrıca sebebini de belirtirseniz ona göre farklı SSD'lere de bakabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hi level çok vasat bir marka. Normalde markadır modeldir kafaya takan biri değişim ama bu markayla başka ürünlerde nahoş anılarım oldu. Daha önce ben de böyle bir konu açmıştım pny marka önerdiler. Ben de baktım aklıma yattı. Yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum memnunum. Linkini bırakayım.

Hi level çok vasat bir marka. Normalde markadır modeldir kafaya takan biri değişim ama bu markayla başka ürünlerde nahoş anılarım oldu. Daha önce ben de böyle bir konu açmıştım pny marka önerdiler. Ben de baktım aklıma yattı. Yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum memnunum. Linkini bırakayım.

Merhaba banada güzel göründü SSD. Kasaya uymama gibi bir ihtimal var mıdır acaba?

Merhaba banada güzel göründü SSD. Kasaya uymama gibi bir ihtimal var mıdır acaba?
Güç kutusundan şuanki diskinize gelen kabloyu ve anakartla disk arasındaki kırmızı sata kablosunu kontrol edin. Girişler uyuyorsa sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı