120 GB SSD Önerisi

Dark-Man

Kilopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Elektronikçi
Merhaba arkadaşlar. Notebook için SSD alacağım. Performansı iyi olan okuma yazma oranı yüksek olan bir SSD almak istiyorum. SSD'ler hakkında pek bilgim yok. Bu linkteki SSD'nin fiyatı makul ve okuma yazma oranı iyi gibi duruyor. Aranızda bunu kullanan var mı? Yazan değeri veriyor mu? Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

Hi-Level Ultra 120GB 550MB-530MB/s 2,5" Sata3 SSD Fiyatı

@BilgisayarKurdu

Hız yüksek olması yerine, daha performans ve verimlilik almanız bana göre daha mantıklı olacaktır. Hi-Level SSD konusunda başarısız bir firma. Beklentileri karşılamıyor.

İsterseniz bütçenizi 30 lira daha çıkartırsanız SU700 modelini alabilirsiniz. O da 520 MB/s yazma işlemi yapabiliyor.

@Mr.Acar

ASU800SS-128GT-C A-Data Ultimate SU800 128GB Serial ATA III solid state drive - Nanokatalog

Aynı fiyata SU800 modeli var. Çok uygun fiyatı. Buraya bırakayım, başka konularda da önerebilirsiniz.
Şimdi gördüm. Olabilir. Ancak Nanokatolog ürünleri yurtdışı olduğu için garanti ve kargo süreci uzun olabiliyor.

Buradaki tek muhatabımız Adata'nın kendi sitesidir.
SU800 serisi 560 MB/s okuma ve 520 MB/s yazma verir.
Sequential R/W performance (max)Up to 560/520MB/s
*Actual performance may vary due to available SSD capacity, system hardware and software components, and other factors
[TBODY] [/TBODY]

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı