120 GB SSD Önerisi

Birkan Öztürk

Hectopat
Daha fazla  
Ucuz bir bütçe ile SSD arıyorum. Zaten tek yapacağım Windows'u kurmak ve klasik oynadığım oyunları içine atmayı düşünüyorum o yüzden böyle 240 GB olmasına gerek var mı bilmiyorum açıkcası. O yüzden böyle en fazla 250 TL civarı 120GB SSD önerisi verirseniz sevinirim arkadaşlar. Anakartım MSI B350 Tomahawk. Yani varsa o fiyatlarda M.2 SSD bile alabilirim çok böyle performans farkı varsa ve bütçeyi birazcık aşıyorsa M.2 alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı eski sistemlerde sorun çıkartıyormuş bende 12 yıllık sistem var aldım sorun çıkmadı. Ama uzun kullanışta nasıl bir performansı var açıkçası bende merak ediyorum.

Konuya gelirsek 120 GB SSD günümüzde artık yetmiyor. 240 GB almanızı tavsiye ederim. Bütçenizi biraz daha arttırıp bu SSD'yi almanızı öneririm.
Samsung 850 Evo 250gb 540mb-520mb/s Sata3 2.5" Ssd (mz-75e250bw) - n11.com

Bütçeyi o kadar aşamam diyorsanız buyrun;
Western Digital Green 240gb Wds240g2g0a Ssd - n11.com

Arkadaşlar başka bir grupta yine bu konuyu açmıştım ve James Donkey'in kini almaya karar vermiştim bazı sevdiğim kanallarda inceleyince tamamdır bu olmuş dedim ama siz şimdi öyle deyince içime ukte düştü bilemedim. Sistemin bu arada güncel yani donanımıma bakabilirsiniz.

James Donkey'e olan düşmanlık çok bu forumda.

Gönül rahatlığı ile alabilirsin 480 GB olanı kullanıyorum sorunsuz.
Tek dezavandajı Firmvare desteği bulunmaması..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı