120 kilo için ince lastik önerisi

The.Kıvırcık

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Ck Enerji / Kesinti ve İş Gücü Operatörü
120 kiloyum Kron XC450 27.5 jant bisikletim mevcut ince lastik mümkünse zırhlı olsun ve kolay kolay patlamasın ve beni taşısın. Dedigim gibi öncelik bunlar, bisikletime uyumlu olan ölçüleriyle bir ürün önerirseniz sevinirim. Günde ortalama 40 km sürüyorum fiyat aralıgım tek lastik için 400 TL bandında.

Hocam günde 40km baya iyi bacaklarınız baya kaslı olmalı

Sizin bisikletiniz dağ bisikleti, yol bisikleti değil. O yüzden sizie dağ lastiği gider ama ben illa takarım diyorsanız jantınıza uygun bir lastik bakmanız gerekli.

Sizin bisikletiniz dağ bisikleti, yol bisikleti değil. O yüzden sizie dağ lastiği gider ama ben illa takarım diyorsanız jantınıza uygun bir lastik bakmanız gerekli.
Kendi bisikletim dağ bisikleti olmasına rağmen lastiği incelttim.
Tur bisikleti gibi oldu şu an :)

Konuya dönecek olursak CST Captain bakabilirsiniz.
Ama yorumlara falan bakmadan hiçbir şeyin alışverişini yapmayın.

Hocam günde 40km bayağı iyi bacaklarınız bayağı kaslı olmalı.

Her gün sürmüyorum hafta 2-3 cıkıyorum 120 kiloyum 177 boyum var kiloluyum ama ayaklarım sağlam basketbol ve futbol oynuyorum çocuklugumdan beri ondan kaynaklı olabilr.
Kendi bisikletim dağ bisikleti olmasına rağmen lastiği incelttim.
Tur bisikleti gibi oldu şu an :)

Konuya dönecek olursak cst captain bakabilirsiniz.
Ama yorumlara falan bakmadan hiçbir şeyin alışverişini yapmayın.

Bir de cst captain önermissiniz fakat bir sürü modeli var yardımcı olr musunuz?

Tavsiyeniz var mı? Peki.
Kendi bisikletim şehir içi kullanım için olan bir bisiklet. İnce lastik hiç sevemedim. Bence bisikletiniz dağ bisikleti ise yapısına uygun bir lastik kullanmanız. İnce değil ama dağ bisikleti gibi dişli lastik yerine düz çizgili şehir içi lastiklerden kullanabilirsiniz.

Şu ürün güzel bence. Dış kısmı istediğiniz gibi zırhlı:

Kendi bisikletim şehir içi kullanım için olan bir bisiklet. İnce lastik hiç sevemedim. Bence bisikletiniz dağ bisikleti ise yapısına uygun bir lastik kullanmanız. İnce değil ama dağ bisikleti gibi dişli lastik yerine düz çizgili şehir içi lastiklerden kullanabilirsiniz.

Şu ürün güzel bence. Dış kısmı istediğiniz gibi zırhlı:

Dedigim gibi ince lastik istiyorum eğer kalın lastik alacaksam continental dışında almam.

Bunun haricinde maalesef size yardımcı olamayacağım. İnşallah istediğiniz tarzda bir lastik bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı