120 kiloda Hawk Fab V4 kumaş oyuncu koltuğu alınır mı?

necrona

Femtopat
120 kilo, 1.87 boyundayım sizce alınır mı? Rahat mı? Özellikle oturduğumuz alt kısımda bacaklar birbirine çok sıkışık şekilde kalır mı yoksa rahat bir oturuş sağlanır mı? Lütfen 70 kilo arkadaşlar evet çok rahat şeklinde yorum atmasın...

120 kilo, 1.87 boyundayım sizce alınır mı? Rahat mı? Özellikle oturduğumuz alt kısımda bacaklar birbirine çok sıkışık şekilde kalır mı yoksa rahat bir oturuş sağlanır mı? Lütfen 70 kilo arkadaşlar evet çok rahat şeklinde yorum atmasın...

104 kiloyum, 1.84 boyum var. Bacaklar sıkışık kalmıyor. Bayağı geniş bir oturma alanı var.

Sitede koltuk için maksimum ağırlık 120 kilo, maksimum boy ise 190 olduğu belirtilmiş. Site verilerine göre sınırlarda alabiliyorsun. Ayrıca koltuğun genişliği vs. diğer özellikleri cm cinsinden verilmiş. Kendin bakıp karar verebilirsin:

Sitede koltuk için maksimum ağırlık 120 kilo, maksimum boy ise 190 olduğu belirtilmiş. Site verilerine göre sınırlarda alabiliyorsun. Ayrıca koltuğun genişliği vs. diğer özellikleri cm cinsinden verilmiş. Kendin bakıp karar verebilirsin:

Tam 120 değilim ama belki 125'imdir. Şimdi 125'im diye oturduğum anda çıt diye kırılıyor mu bu? :D

@necrona

Hayır. Koltuk amortisörü taşıyamayabilir ve olması gerekenden daha erken bozulabilir. Aşağı doğru çökme yapar sadece.
Ne alayım peki? Benim kilomu rahat kaldıracak bir şey var mı? Yani düşünüyorum şu an oturduğum tahta salon sandalyesi bile kaldırıyor beni, bu oyuncu koltukları nasıl kaldıramıyor anlayabilmiş değilim. Ama varsa önerim benim kilom için aşırı rahat bir şeyler lütfen atar mısın.

Ne alayım peki? Benim kilomu rahat kaldıracak bir şey var mı? Yani düşünüyorum şu an oturduğum tahta salon sandalyesi bile kaldırıyor beni, bu oyuncu koltukları nasıl kaldıramıyor anlayabilmiş değilim. Ama varsa önerim benim kilom için aşırı rahat bir şeyler lütfen atar mısın?

Koltuğu aldınız mı?

Geri
Yukarı