Hawk fab V4 kumaş oyuncu koltuğu alınır mı?

ChaosMystery

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Öncelikle son derece rahatsız ve her yeri kırık dökük bir koltukta oturuyorum ve değiştirmek istiyorum. Sizce fab v4'ü alınır mı? Bir de nedenini bilmediğim şekilde paramı harcamaya korkuyorum ama bir yandan da bu indirimi bir daha bulamayabilirim. Kullanan arkadaşlar varsa eğer tavsiyelerinizi gerçekten merak ediyorum ve ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum. Sevgiler. Fab v4 Kumaş Oyuncu Koltuğu | Oyuncu Koltuğu | Hawk Oyuncu Koltuğu

Merhaba. Öncelikle son derece rahatsız ve her yeri kırık dökük bir koltukta oturuyorum ve değiştirmek istiyorum. Sizce fab v4'ü alınır mı? Bir de nedenini bilmediğim şekilde paramı harcamaya korkuyorum ama bir yandan da bu indirimi bir daha bulamayabilirim. Kullanan arkadaşlar varsa eğer tavsiyelerinizi gerçekten merak ediyorum ve ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum. Sevgiler. Fab v4 Kumaş Oyuncu Koltuğu | Oyuncu Koltuğu | Hawk Oyuncu Koltuğu
Hocam ben 1 aydır kullanıyorum . Alınır . Bu arada amazonda 2500 e düşmüş.

Ben vermişken tam olsun kafasındayım. Zio'yu daha kaliteli buluyorum. Bir bakın içinize hangisi sinerse onu alın 400TL vermemiş olmaktan pişman olmayın sonra. Hawk'da Zio'da iyi markalar pişman edeceklerini sanmıyorum.

Evet evet anladım dostum ama ülkenin şartlarından dolayı gerçekten her ürün için alışveriş yaparken 10-20 kere düşünüyorum...

Yeni konular

Geri
Yukarı