120 liraya oyun önerisi

RE7 indirimde 24 litaydı hocam şuanki fiyatı nedir?

Oyun bu arada başarılı bir oyun. RE serisinin iyi oyunlarından.
80 TL.

Şu an pek bir indirim yok benim önerim Re: Village veya RE: 2 almanız yönünde olur. Çünkü RE:7 zamlandı ve bir daha zamlanma olasılığı çok düşük.

RE3 oynamak istemiyorum hocam RR'den izledim.

RE2 izledim oynadığımda bayar mı peki hocam?
Tabii oynamak ve izlemek çok farklı. Eğer yakın zamanda izlediyseniz bayabilir ve ''gerçek'' sonunu da gördüyseniz sürpriz element kaçacaktır. Ancak aradan zaman geçtiyse tekrar oynanabilir. Gerçek sonu görmek için iki karakterle de oynamanız -iki karakterin arasında belirgin farklar var- gerekiyor. Bu da oynanış süresini uzatan güçlü bir faktör. Tercih sizin ama daha önce görmediğiniz bir oyun istiyorsanız diğer oyunlara yönelmeniz daha mantıklı.

Tabii oynamak ve izlemek çok farklı. Eğer yakın zamanda izlediyseniz bayabilir ve ''gerçek'' sonunu da gördüyseniz sürpriz element kaçacaktır. Ancak aradan zaman geçtiyse tekrar oynanabilir. Gerçek sonu görmek için iki karakterle de oynamanız -iki karakterin arasında belirgin farklar var- gerekiyor. Bu da oynanış süresini uzatan güçlü bir faktör. Tercih sizin ama daha önce görmediğiniz bir oyun istiyorsanız diğer oyunlara yönelmeniz daha mantıklı.
Hocam Haziran'da oynamayı planlıyorum inşallah. RE2'yi yaklaşık 3-4 ay önce izlemiştim sanırım 7 almak daha mantıklı öyleyse?

Hocam Haziran'da oynamayı planlıyorum inşallah. RE2'yi yaklaşık 3-4 ay önce izlemiştim sanırım 7 almak daha mantıklı öyleyse?
Bence de 2. oyunu almak pek mantıklı olmayacaktır. 7'yi aldıktan sonra RE: Village'de oynayabilirsiniz. Çünkü birbirlerinin devamı niteliğindeler. 81 TL'ye RE: 7 alıp üstüne başka bir oyun daha alabilir; yada zamlanma olasılığına karşı RE: Village, ~130TL, alabilirsiniz. Karar sizindir.

Geri
Yukarı