Satılık 120 mm Sıvı Soğutucu Silverstone TD03-E

gurkan356

Hectopat
Yer
Kütahya
Merhaba arkadaşlar,
Silverstone TD03-E isimli sıvı soğutucumu satacağım. Fiyat olarak 200TL düşünüyorum. Sıvı soğutucum arıza yapmıştı, içini açtım ve tamir ettim, suyun radyatörden çıkıp pompa bloğuna girdiği yerde, bu videodaki tortulardan birikmişti. Bu videodaki sıvı soğutma biraz farklı ama örnek olması için attım, benim sıvı soğutucumun içinde 1:26 saniyesindeki gibi plastik üzeri komple tıkanmıştı. Temizledim, contasını yeniledim, sıvısını ekledim, şuan en ufak bir problemi bulunmamakta. Fanı da çok güçlü, basıncı 3.5 mmH2O, CFM değeri de 92,5.
Kütahya'dayım, PTT kargo ile havale sonrası gönderebilirim. 1151 soketleri üzerindedir, AM4 uyumu normalde yoktur, bu uyum için ekstra backplate ve braket almak gerekiyordu, teknobiyotik'ten uzun uğraşlar sonucu buldurabildim, fakat onlar da kullanılmış. 45 TL verip aldım, onları da ücretsiz vereceğim.
Eğer test esnasında veya 5-10 gün içinde bir problemle karşılaşırsanız, paranın tamamını iade ederim.

Fiyat güncellendi arkadaşlar.

IMG_20210203_004431.jpg

IMG_20210203_004457.jpg
IMG_20210203_004527.jpg

IMG_20210203_004601.jpg

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,
Silverstone TD03-E isimli sıvı soğutucumu satacağım. Fiyat olarak 280 TL düşünüyorum. Az da olsa pazarlık yapabilirim. Sıvı soğutucum arıza yapmıştı, içini açtım ve tamir ettim, suyun radyatörden çıkıp pompa bloğuna girdiği yerde, bu videodaki tortulardan birikmişti. Bu videodaki sıvı soğutma biraz farklı ama örnek olması için attım, benim sıvı soğutucumun içinde 1:26 saniyesindeki gibi plastik üzeri komple tıkanmıştı. Temizledim, contasını yeniledim, sıvısını ekledim, şuan en ufak bir problemi bulunmamakta. Fanı da çok güçlü, basıncı 3.5 mmH2O, CFM değeri de 92,5.
Kütahya'dayım, PTT kargo ile havale sonrası gönderebilirim. 1151 soketleri üzerindedir, AM4 uyumu normalde yoktur, bu uyum için ekstra backplate ve braket almak gerekiyordu, teknobiyotik'ten uzun uğraşlar sonucu buldurabildim, fakat onlar da kullanılmış. 45 TL verip aldım, onları da isterseniz 300 TL toplam fiyat ile verebilirim.
Eğer test esnasında veya 5-10 gün içinde bir problemle karşılaşırsanız, kargo ücretini karşılarsanız paranın tamamını iade ederim.
Eki Görüntüle 865460

Eki Görüntüle 865461Eki Görüntüle 865462
Eki Görüntüle 865463

Eğer test esnasında veya 5-10 gün içinde bir problemle karşılaşırsanız, kargo ücretini karşılarsanız paranın tamamını iade ederim.

Üründe problem varsa kargo ücretini senin karşılaman gerekir. Bilakis problemli ve alamadığı ürün için müşterine bir de kargo parası mı ödeteceksin?

Son düzenleme:
Bir de kargo parası mı ödeteceksin

Düzgünce kargo parasını da senin karşılaman gerekir yazmışsın, bu zaten yeterli . Devamındaki üslup bana doğru gelmedi ama yine de moderatörler bir şey demeyebilir.

Not: "Bir de" ayrı yazılır.

Arkadaslar ihtiyaci olan birine vermek istiyorum, problem yasarsa geri alirim sıkıntı yok. Fiyati 150 lira yaptim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı