120 TL bütçe ile mouse önerisi

Sweaxly

Centipat
Arkadaşlar uzatmadan konuya gireyim. 120 TL bütçem var ve bu akşam yeni bir mouse almak istiyorum. Her şeyden önce görüntüsü, LED'leri vs. 2. planda tutuyorum. Benim için şu anda önemli olan Hertz değeri. Şu anki mouseumun Hertz değeri cidden çok düşük. Aktif olarak CS:GO oynuyorum ve seri dönüşlerde cidden beni çok sıkıntıya sokuyor. Lütfen "şu kadar bütçeni arttırıp şu mouse'a da bir bak. " tarzında şeyler söylemeyin. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gigabyte Aorus M2 veya Bloody V7 alabilirsiniz. Bütçenizi arttırmaya gerek yok.

Arkadaşlar uzatmadan konuya gireyim. 120 TL bütçem var ve bu akşam yeni bir mouse almak istiyorum. Her şeyden önce görüntüsü, LED'leri vs. 2. planda tutuyorum. Benim için şu anda önemli olan Hertz değeri. Şu anki mouseumun Hertz değeri cidden çok düşük. Aktif olarak CS:GO oynuyorum ve seri dönüşlerde cidden beni çok sıkıntıya sokuyor. Lütfen "şu kadar bütçeni arttırıp şu mouse'a da bir bak. " tarzında şeyler söylemeyin. Önerilerinizi bekliyorum.
Dostum o fiyata İtopyadan 119tl Steelseries Rival 105 alabilirsin fakat benim sana önerim bütçeni 180tl'ye çıkartıp 179tl ye Steelseries Rival 300s alman olacaktır veya 139tl'ye Corsair Harpoon alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı