120 TL kulaklık önerisi

arda2m

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 120 TL civarında bir kulaklık alacağım. Genellikle müzik için kullanacağım, oyun çok önemli değil. Mikrofonu olmasa daha iyi olur harici mikrofon kullanacağım. Kulak üstü güzel olur ama düşük bir ihtimal kulak içi de alabilirim. 140 TL'ye ulaşmayacak şekilde bir öneriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Bir başka odyofil daha :D Beğendim ancak KZ kulaklıklarına kalite kontrol problemi yaşıyorum bu iki gündür. Sağ kulaklığım sol kulaklığımdan bas frekanslarında daha az ses veriyor ve cidden sinir bozucu. Böylesine ucuz kulaklık alınca biraz kumar gibi oluyor.

Bir başka odyofil daha :D Beğendim ancak KZ kulaklıklarına kalite kontrol problemi yaşıyorum bu iki gündür. Sağ kulaklığım sol kulaklığımdan bas frekanslarında daha az ses veriyor ve cidden sinir bozucu. Böylesine ucuz kulaklık alınca biraz kumar gibi oluyor.
Sık sık rastlaşıyoruz :D
Maalesef :( Bunlar Çin'de Aliexpress'te 8-9 dolara satılan ürünler. Sizin ZSN Pro X daha pahalı tabii. Ancak QC problemleri sık görülebiliyor.
Bir de hiç çaktırmadan ürünün özelliklerini değiştirme huyları var. Bu forumda da sıkça önerilen QKZ VK4'ü revize ettiler, eskisiyle tuning olarak çok alakasız bir model satılıyor şu anda. Çinliler bir garip.

Keşke param olsa da HD58X alsam ya. Hiç olmadı bi' Koss KSC75. Ya da SHP9600, hepsi iş görür.
Olmadı garantiye göndereceğim.
Kulağımda da olabilir problem, başka bir kulaklığa geçtim, yine bas sol kulaktan geliyor. Hasta oldum ondan mı acaba?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı